Arctis 3 CSGO'da Ses Kasamama

Arda_KkK

Kilopat
Arctis 3 aldım. Bugün elime ulaştı. Ama CS:GO oynarken ses kasma kötü kulaklığımla aynıdı benle mi kaynaklı ?
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
7.1 açık mı? Eğer açıksa siz farkediyor musunuz bilmiyorum ama ses sanki dipten geliyor. Oyun ayarlarından Stereo'yu seçer misiniz? Ben Stereo'da gayet iyi ses kasıyorum. Örnek vermek gerekirse Short'tan Long'taki adamın ayak seslerini duyuyorum :D.

Arctis 3 aldım. Bugün elime ulaştı. Ama CS:GO oynarken ses kasma kötü kulaklığımla aynıdı benle mi kaynaklı ?
Eki Görüntüle 316892
Adsız.png
Aynı kulaklığın mavisini kullanıyorum. 7.1 Surround u aktif etmeyi unutmayın ve Performance moduna alın. Mikrofon testi için aşağıdaki Live Prewiev On u aktifleştirip sağ üstteki mikrofon simgesine basın ve konuşun. İlaveten mikrofondan ses alamıyorsanız kulaklığın üstündeki mikrofon simgesine basıp tekrar deneyin. Bu fotoğraftakiler benim kullandığım ayarlar CS:GO da. Ben memnunum.

Kulaklığı taktığınız girişi değiştirir misiniz? Kasanın önündeki girişlerde takılıysa anakart girişine gibi.

Laptop kullanıyorum.Denedim hala aynı ses kasma var az kasabiliyorum
"Realtek HD Audio Yöneticisi"bunda ayar yapmam gerekiyor mu ?
7.1 açık mı? Eğer açıksa siz farkediyor musunuz bilmiyorum ama ses sanki dipten geliyor. Oyun ayarlarından Stereo'yu seçer misiniz? Ben Stereo'da gayet iyi ses kasıyorum. Örnek vermek gerekirse Short'tan Long'taki adamın ayak seslerini duyuyorum :D.
Kardeşim full shiftle mi oynuyorsun.Ayarların neler ?
Acaba Engine de yaptıklarım kulaklığa işlemiyormu değişiklik hissetmiyorum.
Eki Görüntüle 316901Aynı kulaklığın mavisini kullanıyorum. 7.1 Surround u aktif etmeyi unutmayın ve Performance moduna alın. Mikrofon testi için aşağıdaki Live Prewiev On u aktifleştirip sağ üstteki mikrofon simgesine basın ve konuşun. İlaveten mikrofondan ses alamıyorsanız kulaklığın üstündeki mikrofon simgesine basıp tekrar deneyin. Bu fotoğraftakiler benim kullandığım ayarlar CS:GO da. Ben memnunum.
acaba engine algılama sorunu yaşıyor olabilirmiyim ? ses de değişim olmadığını fark ettim
Cidden mi duyuyor musun ses kasma çevresi nasıl

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı