Arctis 5 Steelseries Engine 3 Sorunu

mertcakir555

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Steelseries Arctis 5 kullanıcısıyım fakat Engine 3 üzerinden kulaklığımı kontrol edebilmek için her bilgisayarı açtığımda kulaklığın PC bağlantı USB'sini çıkarıp takmam gerekiyor. Bunu yapmazsam Engine 3 üzerinden verdiğim komutlar kulaklığa iletilmiyor. Bunun bir çözümü var mıdır? Her seferinde söküp takacak mıyım kabloyu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Live Prewiew' in ne demek olduğunu bilmiyorum biraz açıklar mısınız?
Steelseries Engine’yi açıp kulaklığınıza tıklayınca, ayar sekmesinde live preview diye bir kutucuk çıkacak. Onu aktif hale getirirseniz kulaklıkta yaptığınız değişiklikler anında kulaklığa iletilir.

Dosya Ekleri

• 03C60337-E8B7-481F-B53E-051F5B620970.jpeg
    03C60337-E8B7-481F-B53E-051F5B620970.jpeg
    18,9 KB · Görüntüleme: 304
Hayır çözülmedi, yani USB kablosunu her seferinde çıkarıp takıyorum bunu yaptığım zaman hiçbir sorun yok, komutlar kulaklığa iletiliyor fakat her bilgisayarı açtığımda tekrar söküp takmam gerekiyor kabloyu.

Hayır çözülmedi, yani USB kablosunu her seferinde çıkarıp takıyorum bunu yaptığım zaman hiçbir sorun yok, komutlar kulaklığa iletiliyor fakat her bilgisayarı açtığımda tekrar söküp takmam gerekiyor kabloyu.
Program başlangıçta açılıyorsa görev yöneticisinden kapatın. PC açıldığında yönetici yetkisi ile kendiniz açın. Belki yenileme yapar.

Herkese merhaba. Steelseries Arctis 5 kullanıcısıyım fakat Engine 3 üzerinden kulaklığımı kontrol edebilmek için her bilgisayarı açtığımda kulaklığın PC bağlantı USB'sini çıkarıp takmam gerekiyor. Bunu yapmazsam Engine 3 üzerinden verdiğim komutlar kulaklığa iletilmiyor. Bunun bir çözümü var mıdır? Her seferinde söküp takacak mıyım kabloyu?
Sorun bendede var nasıl düzeltcez
Çözdün mü?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı