Arctis Nova 7 vs Nova 4

• Konuyu başlatan Ogsi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 2B

Ogsi

Picopat
Daha fazla  
Aralarında ne farklar var? Genelde FPS oyunlar oynuyorum, Valorant gibi. Yayında açmayı düşünüyorum, bu yüzden mikrofon ve ses olarak çok fark var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
O kulaklığın fiyatı 5800TL ki mikrofonu kullanmak istiyorsan o kulaklıklar alınmaz. Tavsiyem altta attığım kulaklıklardan birini al ve bütçene göre de ayrı bir mikrofon satın al.

Aklıma gelmişken 1-2 kulaklık alternatifi daha attım.

O kulaklığın fiyatı 5800TL ki mikrofonu kullanmak istiyorsan o kulaklıklar alınmaz. Tavsiyem altta attığım kulaklıklardan birini al ve bütçene göre de ayrı bir mikrofon satın al.

Barracuda ses performansı kötüymüş internette duymuştum, hem nova 4 ucuz, hem de iyi, daha mantıklı olmaz mı?

Barracuda ses performansı kötüymüş internette duymuştum, hem nova 4 ucuz hem de iyi galiba daha mantıklı olmaz mı?
Nova 7 yazdığınız için o bütçe civarına çıkabilirsiniz diye düşündüm. Eğer yayın falan da yapıcam diyorsanız. Asus Rog Strix Go alın. Gidip ayrıca bir mikrofon alın. Üstte attıklarım ile ortalama fiyat 5200TL oluyor. Altta attığım ile toplam 4800TL.

bir de kulaklıkta kafa bandı istiyorum rahat oluyor ve kafada göçük olmasını engelliyor

Nova 7 yazdığınız için o bütçe civarına çıkabilirsiniz diye düşündüm. Eğer yayın falan da yapıcam diyorsanız. Asus Rog Strix Go alın. Gidip ayrıca bir mikrofon alın. Üstte attıklarım ile ortalama fiyat 5200TL oluyor. Altta attığım ile toplam 4800TL.

peki hocam nova 4 ile nova 7 arasındaki fark büyük mü, yüksek ihtimalde ikisinden birini alacam çok fark yoksa 4+mic alabilirim

Bir de kulaklıkta kafa bandı istiyorum rahat oluyor ve kafada göçük olmasını engelliyor.

Peki hocam Nova 4 ile Nova 7 arasındaki fark büyük mü, yüksek ihtimalde ikisinden birini alacağım çok fark yoksa 4+Mic alabilirim.

Nova 4 Valorant gibi FPS'lerde daha iyi ve tiz olarak daha iddealı bas seviyesi nornal alacağınız kulaklıklarla aynı Nova 7 bass olarak çok iyi tiz anlamındada Nova 4'e yakın.

Geri
Yukarı