Arctis Nova 4 vs Arctis 7

Ogsi

Picopat
Daha fazla  
Hangisi daha iyi? Oyun için alıyorum.

Soruyu değiştiriyorum Cloud 2, Arctis 7, Arctis Nova 4, G733, Arctis Nova 7 ve G Pro hangisi daha iyi ve ilk 3 sıralama yaparsanız sevinirim (oyun ve yayın için)

Son düzenleme:

Soruyu değiştiriyorum Cloud 2, Arctis 7, Arctis Nova 4, G733, Arctis Nova 7 ve G Pro hangisi daha iyi ve ilk 3 sıralama yaparsanız sevinirim (oyun ve yayın için)
Hafta sonu Arctis Nova 7 aldım 4900'e. Wireless istiyorsanız bu bütçede en iyisi gibi duruyor.

Çok sorunlarla karşılaşılan ve istenilen kadar rahat olmayan bir kulaklık deniliyor. Senin yorumların neler? Uzun süre kullanımda rahatsızlık veriyor mu?
Daha elime ulaşmadı. Ulaştıktan sonra kısa inceleme tadında bir şeyler yazarım.

Salı günü elime ulaştı. Gayet güzel bir kulaklık. %90 ses seviyesi üzerinde dip ses sorunu var. Beni rahatsız etmiyor fakat göz önünde bulundurulmalı. Mikrofon kalitesi kendi uygulamasında şahane fakat Discord üzerinde arkadaşlarım pek beğenmedi. Şarj etme süresi kesinlikle hızlı. İlk defa dün akşam yemekten önce taktım ve yemek bitene kadar doldu. 4900 TL şu an ki fiyatı. Bu arada kasamda type-c girişi bulunmadığı için dönüştürücü yardımıyla kullanıyorum. Tam performans alabilmek için type-c daha iyi olur. Bence 5000 TL bütçede wireless olarak gayet alınabilir bir kulaklık. İyi forumlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı