Arctis Nova Pro kablosuz alınır mı?

Konu çok uzamış 40 mesaj olmuş.
Ben kısaca özet yapayım eğer audiophile bir insan değilsen Nova Pro işini fazlasıyla görecektir zaten audiophile bir insan olsan kablolu isterdin buradan audiophile bir insan olmadığın anlaşılıyor, Arctis Nova Pro iyi bir kulakliktir fakat ondan daha iyileri vardır, şu an mesela Nova Pro aldıktan sonra bir Audeze Maxwell deneyim dersen hayatının pişmanlıgini yasıyacaksindir neden almadım diye (ayrıca bütçeniz sonsuz diyordunuz) SteelSeries'in DAC'ı öyle süper bir şey değil çoğu stüdyo kulaklıklarını besleyemez çünkü 120 ohm ayrıca 5500 TL şu an 3600 tlik Sound Blaster G6 bile çok daha iyi iş yapacaktir yani stüdyo kulaklığı besleyecek kadar kaliteli değil, (1000 tlik ses kartları bile 300 Ohm'ye kadar destekliyor), İtopya'da 13K şu an bakılabilir, ilk sorduğunuz soruyu cevaplarsak hayır asla en iyisi olamaz.

Audiophile ne demek bilmiyorum fakat şu an almışken en iyisini almak istiyorum kablosuz modellerden. Fakat sizin dediğiniz Audeze Maxwell TR stoklarında olsa düşünmeden alırım zaten hocam. Yurtdışından almaya kalkarsam gümrükte takılır. O yüzden bundan vazgeçmem gerekiyor. Nova Pro beni oyunlarda ses kasarken tatmin edecekse alayim geçeyim bence de çok uzadı konu.

Son düzenleme:
Audiophile ne demek bilmiyorum fakat şu an almışken en iyisini almak istiyorum kablosuz modellerden. Fakat sizin dediğiniz Audeze Maxwell TR stoklarında olsa düşünmeden alırım zaten hocam. Yuretdışından almaya kalkarsam gümrükte takılır. O yüzden bundan vazgeçmem gerekiyor. Nova Pro beni oyunlarda ses kasarken tatmin edecekse alayim geçeyim bence de çok uzadı konu.
Bende onu diyorum zaten aşırı uzadı eğer ürün problemli gelmezse üzmez. Eksilerini ve artılarını söyledim, tekrar söyliyim özet geçeyim , ses kasma konusunda zorluk cekmezsin.

Artıları
Dac
Ses kalitesi güzel
Konforlu
Hafif
Değiştirebilir batarya (bu benim gözümde artı değil sizi bilmem çünkü gereksiz)
Yazılımı iyi

Eksileri
Ses sahnesi iyi değil ortalamanın altında
Mik kalitesi 13K lik bir kulaklığa göre şaka gibi (eğer yayın yapmıyorsanız yada harici mikiniz varsa bunu eksi sayma)

Bende onu diyorum zaten aşırı uzadı eğer ürün problemli gelmezse üzmez. Eksilerini ve artılarını söyledim, tekrar söyliyim özet geçeyim , ses kasma konusunda zorluk cekmezsin.

Artıları
Dac
Ses kalitesi güzel
Konforlu
Hafif
Yazılımı iyi

Eksileri
Ses sahnesi iyi değil ortalamanın altında
Mik kalitesi 13K lik bir kulaklığa göre şaka gibi (eğer yayın yapmıyorsanız yada harici mikiniz varsa bunu eksi sayma)
Ses sahnesi iyi değil demişsiniz sadece o kısmı anlamadım.

Bende onu diyorum zaten aşırı uzadı eğer ürün problemli gelmezse üzmez. Eksilerini ve artılarını söyledim, tekrar söyleyeyim özet geçeyim, ses kasma konusunda zorluk cekmezsin.

Artıları.
DAC.
Ses kalitesi güzel.
Konforlu.
Hafif.
Yazılımı iyi.

Eksileri.
Ses sahnesi iyi değil ortalamanın altında.
Mik kalitesi 13K'lik bir kulaklığa göre şaka gibi (eğer yayın yapmıyorsanız ya da harici mikiniz varsa bunu eksi sayma)

Hocam yapma. Aynı kulaklığı kullandım. Ses kalitesi nasıl güzel. Nasıl konforlu diye biliyorsun 1 2 saat takınca kafanın tam üstündeki metal beynini zonklatıyor. Oyunlarda hele hele FPS tarzı ses kasmalı oyunlarda tam bir cöp. Daha kötüsünü görmedim. Bu kulaklık yayıncı kulaklıgı baska hiçbir artısı yok.

Hocam yapma. Aynı kulaklığı kullandım. Ses kalitesi nasıl güzel. Nasıl konforlu diye biliyorsun 1 2 saat takınca kafanın tam üstündeki metal beynini zonklatıyor. Oyunlarda hele hele FPS tarzı ses kasmalı oyunlarda tam bir cöp. Daha kötüsünü görmedim. Bu kulaklık yayıncı kulaklıgı baska hiçbir artısı yok.
Csgo kulaklığı neden onayladı hocam nasıl ses kasmalı oyunlarda çöp

Yeminle var ya kafa mafa kalmadı. Biri iyi al diyor biri başka bir şey. Ne alalım arkadaş biz valla şaşırdım kaldım.

Sonuç ne oldu hocam ?
Maxwell bulamayınca, batarya sorunu yüzünden SS yi eledikten sonra
Bununda padleri çok dandik 2 ay olmadan soyuldu gitti.Parasını haketmiyor.

Maxwell bulamayınca, batarya sorunu yüzünden SS yi eledikten sonra
Bununda padleri çok dandik 2 ay olmadan soyuldu gitti.Parasını haketmiyor.
Şuan benim yerimde olsanız ne alırdınız peki ? Bütçe derdiniz olmasa.

Yeni konular

Geri
Yukarı