Arctis Nova Pro Wireless VS G Pro X2

Bütçe
15.000₺
Normal versiyon ile Xbox versiyonun özellikleri aslında aynı. Ancak normal versiyon Xbox'te çalışmıyor. Xbox ise hepsinde çalışıyor. Artılı yani.

Bende sizin gibi çok araştırdım hatta ikisi arasında kaldım. Bir de Razer BlackShark V2 Pro'da çok gidip geldim ki bence en iyi mikrofon onda. Ama Vatan'daki SteelSeries fiyatını görünce ki teşhir ürünleri bile 10.000 TL üzerine satılırken buna karar verdim.

Bugün geldi ve inanılmaz hoşuma gitti. Onlarca video ve değerlendirme izledim. Son kararım bu oldu.

Hayırlı olsun size de. Tercih sizde farklı olmuş ama onu da çok beğenmiştim.

SteelSeries'te beni çeken. Bunlar Logitech’te yok.
- Bluetooth olması yani ayrıca telefonlara da bağlanabileceğim
- 360 ses deneyimi ve Çevresel Ses'in olması
- Pasif Gürültü engelleme yerine Aktif Gürültü engelleme olması
- Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) özelliğinin olması
- Hassasiyetinin 88 dB yerine 93 olması
- Düşük Frekansın 20 Hz yerine 10 olması
- Yüksek Frekansın 20 KHz yerine 22 olması
- Çoklu Bağlantı yapılabilmesi
- Hızlı şarj özelliğinin olması, 15 dk şarjla 3 saat kullanılabilmesi
- Yedek bataryası olması ve hemen değiştirilebilmesi
- Mikrofonun cihazın içerisine girip çıkabilmesi

Son düzenleme:
Normal versiyon ile Xbox versiyonun özellikleri aslında aynı. Ancak normal versiyon Xbox'te çalışmıyor. Xbox ise hepsinde çalışıyor. Artılı yani.

Bende sizin gibi çok araştırdım hatta ikisi arasında kaldım. Bir de Razer BlackShark V2 Pro'da çok gidip geldim ki bence en iyi mikrofon onda. Ama Vatan'daki SteelSeries fiyatını görünce ki teşhir ürünleri bile 10.000 TL üzerine satılırken buna karar verdim.

Bugün geldi ve inanılmaz hoşuma gitti. Onlarca video ve değerlendirme izledim. Son kararım bu oldu.

Hayırlı olsun size de. Tercih sizde farklı olmuş ama onu da çok beğenmiştim.

SteelSeries'te beni çeken. Bunlar Logitech’te yok.
- Bluetooth olması yani ayrıca telefonlara da bağlanabileceğim
- Pasif Gürültü engelleme yerine Aktif Gürültü engelleme olması
- Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) özelliğinin olması
- Hassasiyetinin 88 dB yerine 93 olması
- Düşük Frekansın 20 Hz yerine 10 olması
- Yüksek Frekansın 20 KHz yerine 22 olması
- Çoklu Bağlantı yapılabilmesi
- Hızlı şarj özelliğinin olması, 15 dk şarjla 3 saat kullanılabilmesi
- Yedek bataryası olması ve hemen değiştirilebilmesi
- Mikrofonun cihazın içerisine girip çıkabilmesi
Hayırlı olsun hocam. Şahsen benim deneyimlediğim en iyi mikrofon HS80 Wireless'ın mikrofonuydu. Şimdi de HS80 MAX Wireless'ı çıkarmış Corsair. İtopya'da 6700₺'ye satışta.

Açıkçası benim de uzun zamandır aklımda olan model Nova Pro Wireless fakat X2'yi indirimde görünce iade edebilirim düşüncesi ile aldım. Nova Pro indirime girerse değiştirme ihitmalim yüksek.

Bu özellik X2'de yok mu? Önemli bir özellik mi?

İlla kablosuz alacağım diyorsan da Audeze Maxwell alırsın. Audeze Maxwell, şu an için piyasadaki en iyi kablosuz kulaklık olarak nitelendiriliyor.

Sadece müzik/film ve günlük kullanım için BEATS Studio Pro nasıldır sizce? Oyun için tercihimi yaptım. BEATS Studio 3 çok kaliteli bir üründü bu da yeni çıkan versiyon galiba.

BEATS Studio Pro Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık - Lacivert fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Son düzenleme:
Ben ilk g pro x2 beyaz aldım 1,5 hafta kullandım iade ettim 2 kere satın aldım 2.side bozuktu 20 dakikada bir kapalıp açlıyordu sonra dedim benim bilgisayarım baglantı problemi yapıyor gidiyim nova pro kablosuz alayım dedim pişman oldum g pro x2 kullanmasaydım pişman olmazdım ama o kadar iyi bir çevresel ses varki anlatamam g pro x2 hayranlıkla kullandıgım bir kulaklıktı ama 20 dakika 1 defa sürekli kapanıp açıldıgı için iade etmek zorunda kaldım hem hepsiburada hem vatandan 2 kere satın aldım 2 kere iade ettim açık ve ne g pro x2 çok güzel bi kullaklık olmuş ben çok özledim nova pro kablosuz g pro x2 gibi net ve temix ses kastırmıyor pro x2 hikayeli oyunlarda bile net bir şekilde yön. Belli oluyor ama nova pro kablosuz öyle degil herkese tavsiyemdir g pro x2

Ben ilk g pro x2 beyaz aldım 1,5 hafta kullandım iade ettim 2 kere satın aldım 2.side bozuktu 20 dakikada bir kapalıp açlıyordu sonra dedim benim bilgisayarım baglantı problemi yapıyor gidiyim nova pro kablosuz alayım dedim pişman oldum g pro x2 kullanmasaydım pişman olmazdım ama o kadar iyi bir çevresel ses varki anlatamam g pro x2 hayranlıkla kullandıgım bir kulaklıktı ama 20 dakika 1 defa sürekli kapanıp açıldıgı için iade etmek zorunda kaldım hem hepsiburada hem vatandan 2 kere satın aldım 2 kere iade ettim açık ve ne g pro x2 çok güzel bi kullaklık olmuş ben çok özledim nova pro kablosuz g pro x2 gibi net ve temix ses kastırmıyor pro x2 hikayeli oyunlarda bile net bir şekilde yön. Belli oluyor ama nova pro kablosuz öyle degil herkese tavsiyemdir g pro x2

Bende G Pro X 2 aldım fakat şehir dışında olduğum için test etme fırsatım olmadı henüz. Olur da sizdeki gibi bozuk çıkarsa iade alıyorlar mı? Hepsiburada'dan aldım.

Hocam bende g pro x2 aldım ama surround sesi çok kötü geldi bana. Siz nasıl bir ayar yapmıştınız? Bende daha önceden gsx 1000 ve senheiser game one vardı bu ikilinin 7.1 kalitesi çok daha iyiydi.

Merhaba, G Pro X2 hakkındaki kullanım tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz rica etsem :)
@RavenoLL @598332
Memnun kalıp kalmaman hangi amaçla kullanacağına bağlı. Oyun ve günlük kullanım için alınabilecek en iyi kulaklık bence. Cloud II Wireless, HS80 MAX ve G733'ü deneyimledim. Hiçbiri ile bu kadar iyi ses kasılmıyor.

Memnun kalıp kalmaman hangi amaçla kullanacağına bağlı. Oyun ve günlük kullanım için alınabilecek en iyi kulaklık bence. Cloud II Wireless, HS80 MAX ve G733'ü deneyimledim. Hiçbiri ile bu kadar iyi ses kasılmıyor.
Oyun ve günlük kullanım için istiyorum, uzun ömürlü de olsun istiyorum aynı zamanda. Fiyatı aşırı fazla geliyor ama kötü yoruma pek rastlamadım, sanırım alıp geçeceğim artık. GHub hakkında birazcık kötü yorumlar okudum ancak sanırım açık bir kütüphaneye sahip, fazla yormaz diye düşünüyorum.

Oyun ve günlük kullanım için istiyorum, uzun ömürlü de olsun istiyorum aynı zamanda. Fiyatı aşırı fazla geliyor ama kötü yoruma pek rastlamadım, sanırım alıp geçeceğim artık. GHub hakkında birazcık kötü yorumlar okudum ancak sanırım açık bir kütüphaneye sahip, fazla yormaz diye düşünüyorum.
Bu fiyat bandındaki en iyi kulaklık tercih size kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı