Arena Bilgisayar kargo ücretini ödemiyor

murty0

Hectopat
Daha fazla  
1 ay önce Mpow Air SE almıştım. 2 gün önce sağ başlığından parça sesi gelmeye başladı. Hafif sallayınca içinde bilye sesi gibi sesler geliyor. Sanırım bir parçası çıktı ve kulaklığın içinde sallanıyor. Bunun üzerine servisi olan Arena Bilgisayar'a mail attım. Kargo ile gönderirsem gidişide gelişide ben ödüyormuşum, eskiden onlar gönderici ödemeli gönderiyordu alıcıya gönderirken, büyük rezillik bence insan en azından anlaşma kodu filan ayarlar. Eğer ben Yurtiçi Kargo ile gönderirsem gidiş-geliş ne kadara mâl olur bilginiz var mı?
IMG_20230728_104336.jpg

Evet. Arena Bilgisayar ne yazık ki kargo ücretini ödemiyor. Ama iyi destek sunuyorlar. Küçük bir hatadan gönderdiğim fareyi değişim yaptılar.

Kargo ise gidiş geliş minimum 200 TL tutacak. Şehir içi kargo bile en az 100 TL çünkü.

İstanbuldayım fakat teknik servisleri çok uzak bana, toplu taşıma ile yaklaşık 2 saat sürüyor sadece gidiş. Ne yapsam bilemedim.

@Xantern evet hocam bende fare göndermiştim değişim yapmışlardı. O zamanlar geliş ücretini karşılıyorlardı ama :D

Son düzenleme:
Evet. Arena Bilgisayar ne yazık ki kargo ücretini ödemiyor. Ama iyi destek sunuyorlar. Küçük bir hatadan gönderdiğim fareyi değişim yaptılar.

Kargo ise gidiş geliş minimum 200 TL tutacak. Şehir içi kargo bile en az 100 TL çünkü.
Laptop almıştım ölü piksel çıktı aradım kullan sanki ne olacak demişlerdi. :D Davayla falan iade ettik bir şekil.

Geri
Yukarı