Garanti kargo ücretini ödemiyor

chon

Kilopat
Yer
Milky Way
Merhaba,

Garantiye göndermek istediğim bir ürün var ancak servisi aradığımda kargo ücretlerinin müşteriye ait olduğunu söylüyorlar. Benim garanti süreci için ürün göndermek istediğimi özellikle belirtmeme rağmen kargoyu karşılamıyorlar.
Ben bu durumu nereye ve nasıl şikayet edebilirim?

Merhaba,

Garantiye göndermek istediğim bir ürün var ancak servisi aradığımda kargo ücretlerinin müşteriye ait olduğunu söylüyorlar. Benim garanti süreci için ürün göndermek istediğimi özellikle belirtmeme rağmen kargoyu karşılamıyorlar.
Hocam direkt servise gönderecekseniz arızalı ürünü gönderirken kargo ücretini siz ödüyorsunuz. Yeni ya da onarılmış ürünü size gönderirken de onlar ödüyor. Firmadan firmaya değişebilir bu durum tabi ama ben ekran kartımı coil whine sebebi ile gönderdiğimde gönderirken ben gönderdim onlar da bana değişip yapıp sıfır ürün gönderirken kargo ücretini karşıladılar.

Merhaba,

Hemen her marka böyle.
Siz yollarken ödüyorsunuz onlar yollarken ödüyor.
Ama bazıları kargo ile anlaşıp indirim kodu alıyor onu sorabilirsiniz var ise daha az ödersiniz.

Geri
Yukarı