Ark Survival Evolved GeForce NOW'da oynanır mı?

schlss

Hectopat
Makaleler
4
Yakın zamanda bir konu açmıştım. Orada @Blondie hocam GeForce NOW'da oynayın demiş, o mesajı görmemiştim. İndirime girdiğinde Ark'ı satın alacağım. Sormak istediğim sorular var. Soruları alta yazacağım.

Bir gün içerisinde @Blondie hocamın dediğine göre bir oturum 60 dakikaymış. Çıkıp sıra bekleyip tekrar girebiliyormuşum.
Ark Survival Evolved için fazla sıra bekler miyim?
İnternet hızım 20-24 Mbps arasında. Rahat oynayabilir miyim?
Hesap çalınması durumu olur mu? Evimden gireceğim, internet Cafe falan değil. Steam Guard açık.

Söylediğim konu: https://www.technopat.net/sosyal/ko...stem-ark-survival-evolved-oynanir-mi.1498812/

Sistemim (belki lazım olur):

Intel Core i5 4200M 2.5GHz.
8 GB RAM.
64 Bit.
500GB HDD.
NVIDIA GeForce GT 740M 2 GB.
Intel HD4600.

Not: Konunun soru olarak işaretlenmemesi daha iyi olur. Seçenek göremedim.
Not 2: Daha önce hiç kullanmadığım için 4. soruyu sorma gereği duydum.

Son düzenleme:
Hocam 1 saat oturum ile Ark oynarsanız sıkılırsınız çünkü hayvan gibi sıra bekleyeceksiniz ve GeForce NOW Türkiye'de hâlâ daha kopuk bir sistem.
Kardeşim birkaç kere oynadı ondan gördüğüm kadarıyla oynanıyor ama 1 saatin üstünde sıra beklediği zamanlar oldu.
1 saat oyun için 1 saat sıra. Tadından yenmez.

Premium almazsanız 60 dakikada bir atar, tekrar girebilirsiniz.
Gün içindeki vakte göre değişir. Genelde 500 kişiye yakın olur.
İnternet hızınız 720p için yeterli.
Hesabınız çalınmaz.

Hocam daha önce GeForce Now ücretsizde ARK deneyimleme şansım oldu.
1. İnternet hızım 35-40 MBPS olmasına rağmen ekran çözünürlüğü berbattı.
2. En az 250-300 kişilik bir sıra ile karşılaşırsınız.
3. ARK'tan 60 dakika zevk alamazsınız. Aşırı gelişmeniz gereken bir oyun, attıktan sonra tekrar gireyim derseniz sıra beklerken oyundan soğursunuz.
İyi forumlar.

Yakın zamanda bir konu açmıştım. Orada @Blondie hocam GeForce NOW'da oynayın demiş, o mesajı görmemiştim. İndirime girdiğinde Ark'ı satın alacağım. Sormak istediğim sorular var. Soruları alta yazacağım.

Bir gün içerisinde @Blondie hocamın dediğine göre bir oturum 60 dakikaymış. Çıkıp sıra bekleyip tekrar girebiliyormuşum.
Ark Survival Evolved için fazla sıra bekler miyim?
İnternet hızım 20-24 Mbps arasında. Rahat oynayabilir miyim?
Hesap çalınması durumu olur mu? Evimden gireceğim, internet Cafe falan değil. Steam Guard açık.

Söylediğim konu: https://www.technopat.net/sosyal/ko...stem-ark-survival-evolved-oynanir-mi.1498812/

Sistemim (belki lazım olur):

Intel Core i5 4200M 2.5GHz.
8 GB RAM.
64 Bit.
500GB HDD.
NVIDIA GeForce GT 740M 2 GB.
Intel HD4600.

Not: Konunun soru olarak işaretlenmemesi daha iyi olur. Seçenek göremedim.
Not 2: Daha önce hiç kullanmadığım için 4. soruyu sorma gereği duydum.

Sıra fazla olur. Onun dışında çok sorun olmaz. Ama benim 30 Mbps gibi bir internetim var. Ama CS:GO için beklediğimde tüm ayarlar yüksekteyken kalite 144p YouTube videosu gibiydi.

Hocam peki bu sistem ile 20-30 FPS alır mıyım? Bu FPS'ler benim için yeterli. CS:GO, HOI4, ETS 2, Valorant ve LoL vb. oyunları hep bu FPS'lerde oynuyorum. Zaten en düşük kalitede alacağım görüntüyü mobilde orta kalitede alıyorum. Tek artısı bilgisayarda oynamak olur benim için. Daha kolay olur.

Geri
Yukarı