Arkadaş cinsel içerikli kitap yüzünden uzaklaştırma yedi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocanın bunu söylemesi normal öbür türlü etik dışı davranış olarak sorumsuzluk yapmış olur. 16 yaşında bir cocugun cinsel kitapla ne işi olabilir bu kitaplarla büyüyen bir çocuk ne kadar sağlıklı olabilir. Ailesi bilsin utanacak bir şey yok konuşurlar anlaşırlar.

Arkadaşım 16 yaşında. Ama bu yapılan yanlış bir uygulama değil mi? Arkadaşım kimseye zorla okutmuyor kitabı. 5-6 tane şahıs arkadaşın haberi yokken bunları okuyorlar. Birine taciz tecavüz etme planı da yazmıyor yani kitapta.
Dostum okula böyle şeyler getirmek sakıncalıdır hiç mi düşünmemiş arkadaşın bunu?

Hocanın bunu söylemesi normal öbür türlü etik dışı davranış olarak sorumsuzluk yapmış olur. 16 yaşında bir cocugun cinsel kitapla ne işi olabilir bu kitaplarla büyüyen bir çocuk ne kadar sağlıklı olabilir. Ailesi bilsin utanacak bir şey yok konuşurlar anlaşırlar.

Hocam artık devir bayağı değişti. 14-15 yaşında cinsel ilişkiye giren kişiler bile var. Rusya'da reşitlik yaşı 16 zaten. Cinsellik isteği de ergenlik döneminde hormon artması nedeniyle artıyor. Benim fikrimce gayet normal bir şey.

Hocam artık devir bayağı değişti. 14-15 yaşında cinsel ilişkiye giren kişiler bile var. Rusya'da reşitlik yaşı 16 zaten. Cinsellik isteği de ergenlik döneminde hormon artması nedeniyle artıyor. Benim fikrimce gayet normal bir şey.

Sizin fikrinize göre ama işte o hocam. Normal karşılanmıyor bu durumlar Türkiye'de.

Yani normal bir şeyde, cinsellik olan yeri işaretlemesi normal bir şey mi? Ayrıca Rusya'da değil Türkiyedeyiz.

Rusya bizi ilgilendirmiyor. 14-15 yaşındaki ilişkiye girenlerde bizi iligilendirmiyor bu yaşlarda cinsel ilişkiye giren ya da düşünen otizimlidir zaten.

Senin kız kardeşini bacını kusura bakma bak yaşın kaç bilmiyorum ama o yaşta ilişkiye soksalar ne hissedersin normal buluyorsan sende bir sorun vardır. O yaşta foterli alabalıkla tanışması vay halini senin mezhebin olmuş araba cantı. Kusura bakma kişisel bir mevzu değil.

Sizin fikrinize göre ama işte o hocam. Normal karşılanmıyor bu durumlar Türkiye'de.
Tamam hadi normal karşılanmasın. Kanunda da cinsel içerik barındıran kitabı okula getirmek yasaktır diye bir şey belirtiliyor mu?

Hocasını başkasının malını (kitabını) izinsiz açıp okuduğu için bunu CİMER'e şikayet edebilirsiniz belki

En azından hocada ceza yiyebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı