Arkadaş ile güreş hakkında tartışma

Guests21

Picopat
Selamlar sevgili Technopat ailesi. Bugün bir arkadaşla tartışıyorduk, güreşelim dedi bende tamam dedim ama sonra dedi ki ya da boş ver sonra dayak yiyeceksin benden başıma kalma. Bende dedim ki gel güreşelim dedi ki ben kurt kapanı biliyorum seni yenerim yok dedi. Ona nasıl yapıldığını göster diye sorunca ise yok bu sefer benim üstümde uygularsın dedi. Cüsse olarak aynıyız fakat onun boyu benimkinden az daha kısa. Pazartesi günü gel kapışalım (güreş, dövüş karışık.) Dedi bende tamam dedim. Çünkü bana "dayak yiyeceksin, yenerim, başıma kalma." gibi laflar demesi epeyce sinirimi bozdu. Bende sonra tamam dedim. Kardeşler bu arkadaşı o taktiği uygulamadan nasıl yenerim ya da o taktiği yapmasına nasıl engel olup o lafları söylediğine pişman edebilirim? Alay edenler olacak, lütfen sadece ciddi olanlar cevap versin.
Şimdiden cevap veren herkese teşekkür eder hayırlı ramazanlar ve iyi Sosyal'ler dilerim usta ve kardeşler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sırf öyle dediği için sinirlenip kavga etmek veya güreşmek çocukça. Belli ki ne dediğini bilen bir arkadaş değil kendisi. Söylediklerini dikkate alma, he de geç. Kendini en iyi sansın. Bir gün gerçekten kavga etmek zorunda kalırsanız o zaman gereken cevabı verirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı