Arkadaşım bana küstü, nasıl gönlünü alırım?

nox1ez

Centipat
Daha fazla  
Biz 3 kişilik bir arkadaş grubuyuz bunlar şaka olsun diye benim Minecraft'ta 3saat uğraşıp yaptığım evi patlattılar ben bunlara bayağı bir kızdım geri düzelttiler ama bir tanesi ona kızdığım için bana küstü ben onun gönlünü almak istiyorum ne yapmalıyım not: Ben onlara sadece kızdım hiçbir küfür hakarette bulunmadım.

Biz 3 kişilik bir arkadaş grubuyuz bunlar şaka olsun diye benim Minecraft'ta 3saat uğraşıp yaptığım evi patlattılar ben bunlara bayağı bir kızdım geri düzelttiler ama bir tanesi ona kızdığım için bana küstü ben onun gönlünü almak istiyorum ne yapmalıyım not: Ben onlara sadece kızdım hiçbir küfür hakarette bulunmadım.
Sende onun evini patlat. Belki işe yarar.

Aslında, Biraz size katılıyorum ama belki de evi patlatınca beklediği tepkiden daha büyük bir tepki aldığı için zoruna gitmiş olabilir, Ben o yüzden dedim. Yine de bir açıdan haklısınız.

Hayır aşırı büyük bir tepki vermedim çok sinirlendiğim için bir bağırdım sonra ağladım sunucudan çıktım sonra aramadın çıktım aramaya 2-3saniye sonra geri geldim dedi evi düzeltince aricam seni dedi ve gruptan çıktı tekrar ekledim tekrar çıktı geri ekleyecektim engellemiş beni

Sende onun evini patlat. Belki işe yarar.

Sunucuya girmeyi bıraktı bir de kendi evini zaten patlattı çıkmadan önce

Böyleleriyle arkadaş olunmaz, küsmüşken hepten bitir arkadaşlığı.

Ortada bir arkadaş daha var onla küsmedim zaten biz 3müz gruptuk ama o çocuk ortada kaldı benimle oynasa ona haksızlık olacak onla oynasa bana haksızlık olacak

@nox1ez arkadaşlık yıl dönümü ne kız arkadaşın olsa bile komik 🤣🤭

Tarihi aklımda kalmış

Yaşınız 10 mu?

Yok

@nox1ez o zaman arkadaşlarına "kimse çocuk gibi davranmasın, bir an oyunu fazla önemsedim ve söylememem gereken şeyleri söyledim. Ben özür dilerim siz de uzatmayın artık, oyuna gelin sizi bekliyorum" diye mesaj at.

Yeni konular

Geri
Yukarı