Yakın arkadaşım durduk yere bana küstü

freakcnsl

Hectopat
Merhaba. Okulda 1 senedir yakın olduğum bir arkadaşım vardı. Sürekli sınıfta gülerdik, şakalaşırdık. Ama 2 kere küstük bir ara. Küsmelerimizin sebebi genelde durduk yere bana trip atmasıydı. Öyle böyle gene barışıyorduk. Hatta kendisi biraz fazla kilolu olduğu için sınıftakiler dalga geçerdi ben de onu korurdum. Bugün bana gene soğuk davranıyordu sonra bana eve gidince sana Instagram'dan bir şey yazacağım dedi. Sonra eve gidince telefonuma baktım, bana senle bir daha arkadaş olmak istemiyorum görüşmeyelim bir daha yazmış. Ortada hiçbir sebep yokken bana böyle yapması çok zoruma gitti. Yarın sizce sınıfta onunla konuşsam mı sert bir şekilde?

Son düzenleyen: Moderatör:
Belli ki senden sıkılmış, seni gerçeten önemsese, sevse, seninle konuşup sorunu çözmeye çalışırdı. Sorunu konuşmaya veya çözmeye yanaşmayan bir insana ben direkt mesafebi koyarım.

Onu sıkacak bir şey yapmadığımı düşünüyorum. Biraz saf biri. Sınıfta arkamdan konuşan çok var ona bazı şeyler demişler belki hakkımda.

Onu sıkacak bir şey yapmadığımı düşünüyorum. Biraz saf biri. Sınıfta arkamdan konuşan çok var ona bazı şeyler demişler belki hakkımda.
İlla bir şey yapmana gerek yok. Bir süre sonra senden sıkılmış olabilir, sevgili durumunda da bu böyledir. Birkaç bahane bulur, sorunu çözmeye çalışmadan çeker gider mesela.

Sert bir şekilde konuşmanın anlamı yok bence. Direkt yüz yüze değil de önce sosyal medya üzerinden sebebini vs. sorup ortamı biraz yumuşatmayı dene.

Böyle trip atması komik olmuş😃 bence hiç uğraşmayın hocam. Çekilmez bu zamanda.

Komik de yani hoş değil böyle yapması. Düşüneyim hocam biraz ya barışmak için dil dökmeyeceğim zaten sadece biraz kızacağım ona.

Sert bir şekilde konuşmanın anlamı yok bence. Direkt yüz yüze değil de önce sosyal medya üzerinden sebebini vs. sorup ortamı biraz yumuşatmayı dene.

Hocam her yerden engellemiş.

Geri
Yukarı