En sevdiğim arkadaşım bana küstü

semih 85

Centipat
Yer
Isparta Merkez
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus PRIME A320M-K | Asus TUF GTX 1650 D6 (75w) | AMD Ryzen 5 1600 (PiR-B2) | Patriot Viper Steel 16GB (8x2) 3000Mhz | ADATA SU630 240GB | WD Blue SN550 500GB M.2 |
Bundan 2 hafta önce pazartesi gecesi Discord'dan ödev var mı diye sordum. Oda kışkırtma olsun diye herhalde vardı deyip söylemiyordu. Biraz alınılmayacak şekil atıştık ama o arkadaşım da gülüyordu bir yandan. Ben de beraber gülelim diye upuzun bir küfür buldum ona attım. Tam "olm şu bulduğuma bak" diyecektim baybay yazdı. Salı günü de bana küstüğünü diğer arkadaşlarıma anlatıyordu. O gece çok pişman oldum, çok ağladım ona yazdım öyle bir şey yok sana ben yazmam öyle dedim ama kesin çıktı küstüğü. Çok pişman olmuştum. Paramparçaydım. Olayı anneme de anlattım o da biraz süre koyun zamanla o sana döner dedi. Biraz uzun omuş yazım ama içimi döktüm. çok mutsuzum.

Son düzenleme:
Aynı durum bende de var kardeşim can dostumla 1 haftadır konuşmuyoruz görüşmüyoruz kimse sizden değerli olmasın o da seni kardeşi olarak görüyorsa yazar sana merak etme.

Bu haha atan arkadaş. Neresi komik bu durumun? Ne kadar çok alaycı kitle fazlalığı var.

Son düzenleme:
Aslında o arkadaşımın davranış yaşı öyle. Böyle bir olaya küsen ilk deva denk geldi.
Yok dostum senin bu olay üzerine ağlaman, annene durumu anlatman falan çok çocukça. Böyle bir durumda gidersin arkadaşınla konuşursun anlaşırsın, anlaşamazsan da yoluna bakarsın.

Kaç kere adam gibi herkesin yapacağı gibi özürümü diledim anlattım tersledi. Bana da yoluma bakma düşer. Aslında bunu çok düşündüm de her gün okulda karşılaşınca bile deliriyorum.

Yok dostum senin bu olay üzerine ağlaman, annene durumu anlatman falan çok çocukça. Böyle bir durumda gidersin arkadaşınla konuşursun anlaşırsın, anlaşamazsan da yoluna bakarsın.

Geri
Yukarı