Takıldığım kız benden hoşlanıyor mu?

@Mr.Kitty Evet bende tipsizim. Ama o kekolar gibi değilim sessizim. Ama neye yarar. Tipsiz oldun mu zaten 10-0 geridesin.

Kızlar keko seviyor hocam. Sıkıntı orada.

Keko seven kızların sayısı daha fazla diyebilmek mümkün tabii. Elit, aklı başında bir erkeğin kriterlerine uygun kız arkadaşı bulması illaki zor olacaktır. Klişe olacak belki ama ucuz malın alıcısı çok olur. Sevgilim olsun diye çaba sarf etmeye gerek yok bunun belirli bir yaşı yok emin ol basit kızları elde etmesi çok kolay. İstediğin buysa.

@Mr.Kitty Yok değil.Sevdiğim kız sevmiyordu.Yani başkasını seviyordu.Saldım artık.Tek takılıyorum.
@Mr.Kitty Dediğim kız 2'li takılan kız. Yanında bir arkadaşı daha var o da kız. Yanından ayrılmaz. Bilirsiniz.
Bence en iyisi tek takılayım.O gelirse gelir ki geleceğini sanmıyorum.

Son düzenleme:
Bravo Six, Going Dark | Know Your Meme

Kızın çevresi nasıl hocam? Fazla arkadaşı yoksa arkadaş istiyordur dikkat et friendzone a yakalanma.
Hocam arkadaşları var bayağı fakat iyi anlaşamıyor çoğuyla.
İlgi istiyordur muhtemelen dostum, hareketlerinden anlarsın zaten. Aman diyeyim friendzone'a düşme. İlk ilişkimde bunu yaşayıp birkaç ay kendime gelememiştim :D
İnşallah düşmem hocam.

Son düzenleme:
Keko seven kızların sayısı daha fazla diyebilmek mümkün tabii. Elit, aklı başında bir erkeğin kriterlerine uygun kız arkadaşı bulması illaki zor olacaktır. Klişe olacak belki ama ucuz malın alıcısı çok olur. Sevgilim olsun diye çaba sarf etmeye gerek yok bunun belirli bir yaşı yok emin ol basit kızları elde etmesi çok kolay. İstediğin buysa.

O kadar adam dururken neden beni seçsin ki diye düşünürüm ben. Cevabı bulamam.
Ama neden bir kız beni sevmez diye sorduğum zaman cevap bulmak çok kolay.

Geri
Yukarı