Arkadaşım benimle konuşmuyor

Kardeşim hiç takma. Yeni arkadaş edinmek zor değil. Kasmana gerek yok. Kendisine asla yazma bundan sonra. Benim de başımdan buna benzerimsi bir olay geçmişti. En iyisi yüzüne karşı ağzına geleni saymak bir de döv, ağzını yüzünü dağıt.

Kardeşim hiç takma. Yeni arkadaş edinmek zor değil. Kasmana gerek yok. Kendisine asla yazma bundan sonra. Benim de başımdan buna benzerimsi bir olay geçmişti. En iyisi yüzüne karşı ağzına geleni saymak bir de döv, ağzını yüzünü dağıt.

Kanak çocuk bilerek benimle buluşmak istemiyor zaten.

Merhaba hemen konua geçeyim. Eskiden ilkokulda aynı sınıfta olup ortaokuldada aynı sınıfta olan bir arkadaşım var şu an 7'e gidiyorum benim okulum değişti arkadaşımla yine de konuşuyorduk çok iyi anlaşıyorduk ama sonra ben Instagram'ı sildim. Arkadaşımla genelde instadan konuşurduk sonra WhatsApp'dan konuşmaya falan başladık sonra arkadaşım sevgilisi oldu ben bu duruma çok sevindim ama artık ben yazmasam bir kere bile yazmıyor. Tabii her zaman konuşacağız diye bir şey yok fakat hiç yazmıyor. Ne yapabilirim? Tek bir arkadaşım var oda o yeni sınıfımda dışlanmaktayım ve eski arkadaşlarımın çoğu bana ihanet etti.
Senden önemli değil arkadaşların eğer öyleleri varsa hayatından çıkar.

Yeni konular

Geri
Yukarı