Arkadaşım bilgisayarıma RAT attı nasıl kaldırabilirim?

EfeeeXxrr

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500
RTX 3060
GoodRam 16 GB 3600Mhz
Gamebooster Titan 240mm
B450M-H UD
Gamebooster 600W 80+
Arkadaşımla oyun oynarken bir dosya attı exe ile bitiyordu sonu kendi ratıydı bende açtım virüs programı hata verdi logu düşürmedi bu sabah bilgisayarı açtığımda loglarım düştü zaten logları bende görebiliyorum fakat RAT'ı silmek istiyorum önemli bilgilerim var vs. yardımcı olabilecek var mı şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşımla oyun oynarken bir dosya attı exe ile bitiyordu sonu kendi ratıydı bende açtım virüs programı hata verdi logu düşürmedi bu sabah bilgisayarı açtığımda loglarım düştü zaten logları bende görebiliyorum fakat RAT'ı silmek istiyorum önemli bilgilerim var vs. yardımcı olabilecek var mı şimdiden çok teşekkür ederim.

İnterneti kapatarak önemli verilerinizi USB gibi depolama araçlarına kaydedin sonra temiz format atın.

Not: O arkadaşınızla bir daha görüşmeyin.

İnterneti kapatarak önemli verilerinizi USB gibi depolama araçlarına kaydedin sonra temiz format atın.

Not: O arkadaşınızla bir daha görüşmeyin.

Kaspersky vs iş görmez değil mi hocam format şart.

Arkadaşanıza sağlam bir dayak atın hocam.

1. Format atın.
2. Dayak atın.

Malwarebytes ile taratın formata gerek yok.

Hocam Malwarebytes'la ratmı silinir.

Yeni konular

Geri
Yukarı