Sevdiğim kız eş cinsel olduğunu söyledi

Gerçekten yazık. Dünya tek kişi üzerine kurulu değil.
Hayır işin garip yanı 4 sene arkadaş kalmışsınız. Kız zorlamasa söyleyeceğin yok. Bu kadar üzüntü de saçma. Ondan önce nasılsan şu anda öyle olacaksın.

4 yılımı harcadığım, konuşup sohbet ettiğim bir kız var(dı).
En sonunda bir gün sevdiğim kız, sevdiğim kızın ismini öğrenmek istedi. Lafı evirip çevirmeye çalıştım. Vazgeçmedi, illaki öğrenmek istedi. Sonra bu kişinin o olduğunu söyledim. Bir süre cevap vermedi. Sonra, sonra ise hayatımın şokunu yaşadım. Kız eşcinsel olduğunu söyledi ve şunları yazdı:

Eki Görüntüle 927277

Eki Görüntüle 927276

Dedi ve bir süre hiçbir şey yazamadım.
Ben bu kıza resmen hayatımı verdim, ona çok bağlandım, telefonumda 198 tane video, foto, editleri var.
Beni de en çok şu yıktı: "Ne şimdi, ne gelecekte."
Ne yapacağımı bilmiyorum, stres ve üzüntüden ellerimi bıçakla kesmeye başladım.
Ne yapayım arkadaşlar? Kızla konuşmaya çalıştım. WhatsApp bir süre giremedim teknik sorundan dolayı. İnstagram'dan yazmayı denedim ama Instagram'ı sildiğinin haberini aldım.

Sizce ne yapmalıyım? Lütfen yardım edin. Üzüntüden paramparça oldum.
Gereğinden fazla bağlanmışsın. Ellerimi bıçakla kestim ne demek dostum kendine gel! Senin bunu yapman maalesef kızın umrunda bile değil her ne kadar üzücü olsa da, oyun oyna, film izle erkek arkadaşlarından çok kızlarla takıl emin ol çok daha iyi olacaksın bu kadar takmana gerek yok bence o editleri, fotoları bir çırpıda sil ya da aşık olduğun başka bir zamanı bekle editleri kesip o kızla ilgili şeyleri koyarsın :D.

Dostum değmez bunlara inan. Üzme kendini. Depresyona hiç bir zaman girme hobi falan edin ve bol bol kafa dinle bu aralar üzgün olduğun için. Kendine zarar vermen çok yanlış bir şey. Dünyada kızlar bitmiyor. Toparlan bırakma kendini :)

Gereğinden fazla bağlanmışsın. Ellerimi bıçakla kestim ne demek dostum kendine gel! Senin bunu yapman maalesef kızın umrunda bile değil her ne kadar üzücü olsa da, oyun oyna, film izle erkek arkadaşlarından çok kızlarla takıl emin ol çok daha iyi olacaksın bu kadar takmana gerek yok bence o editleri, fotoları bir çırpıda sil ya da aşık olduğun başka bir zamanı bekle editleri kesip o kızla ilgili şeyleri koyarsın :D.
Teşekkür ederim. Bence de çok fazla bağlandım.
Dostum değmez bunlara inan. Üzme kendini. Depresyona hiç bir zaman girme hobi falan edin ve bol bol kafa dinle bu aralar üzgün olduğun için. Kendine zarar vermen çok yanlış bir şey. Dünyada kızlar bitmiyor. Toparlan bırakma kendini :)
Teşekkür ederim desteğin için.
Konu kilitlenebilir.
@Ma'at

Son düzenleme:

Geri
Yukarı