Arkadaşım ev adresimi buldu

Arkadaşlar DC'de takılırken arada sırada konuştuğum aram iyi olmayan bir arkadaşım vardı bana adresimi yolladı sizce nasıl bulmuş olabilir? İsmini soy ismini biliyorum lise 1'e gidiyorum böyle polisle falan uğraşmak istemiyorum okulda rehber öğretmenine mi söylesem acaba? Yardım edin.

Hocanızın olayla alakası yok olay okulun dışında olmuş o bilgiyi sizi tehdit etmek dışında hiçbir şeyde kullanamaz eğer okulda tehdit ederse hocanıza söyleyebilirsiniz.

Arkadaşlar DC'de takılırken arada sırada konuştuğum aram iyi olmayan bir arkadaşım vardı bana adresimi yolladı sizce nasıl bulmuş olabilir? İsmini soy ismini biliyorum lise 1'e gidiyorum böyle polisle falan uğraşmak istemiyorum okulda rehber öğretmenine mi söylesem acaba? Yardım edin.
Arkadaşın çok havalıymış (!)

Herkes buluyor, bişeycik olmaz.

Hiçbir şey olmaz. En fazla kapınıza döner, pizza vs gönderir. Discord'dan 10 yaşındaki çocuk bile size bu bilgileri atabilir.

Buna benzer konu bundan 1 ay öncede açılmıştı yanlış hatırlamıyorsam, mernis data sorgu panelinden adını soyadını yazınca adresi T.C telefon numarası, hatta en son yaptı asi bile çıkabiliyor.

Polise vereceğim bittin sen de ve engelle.

Geri
Yukarı