Arkadaşım öldü

İntihar edeceksen git kendi başına et intiharını. Adamın arabasının masrafını kim karşılayacak? Adamın vaktini çaldın o kadar, bunun bedelini kim ödeyecek?

İnsan hakkına önem vermeyen biri için üzülmenize gerek yok.
Eğer E100'ün ortasında yaşamıyorsa 150 km ile giden bir arabanın çarpacağını sanmıyorum. Bana sahte gibi geldi.

Yaklaşık 3 gün önce bizim WhatsApp grubuna " her şey için çok sağ olun sizi çok özleyeceğim" diye mesaj attı ve bir daha da ne cevap verdi ne de aramalarımızı açtı bugün acı haberi aldık evden kaçmış ve 150km ile giden araba çarpmış. Gerçekten çok üzüldüm. 😔
Bu tür kişiler neden kendilerine zarar veriyor?

Kimsenin günahını almak istemem ama arkadaşınız ölüyor, 3 gün sonra haber alıyorsunuz, gruba klişe bir laf atıyor, bana pek inandırıcı gelmedi. Semt verir misin? En azından haber yazmışlardır.

Kimsenin günahını almak istemem ama arkadaşınız ölüyor, 3 gün sonra haber alıyorsunuz, gruba klişe bir laf atıyor, bana pek inandırıcı gelmedi. Semt verir misin? En azından haber yazmışlardır.

Konuyu açan arkadaş sürekli troll konu açma derdinde. Bu konununda troll olduğuna eminim.

Yaklaşık 3 gün önce bizim WhatsApp grubuna " her şey için çok sağ olun sizi çok özleyeceğim" diye mesaj attı ve bir daha da ne cevap verdi ne de aramalarımızı açtı bugün acı haberi aldık evden kaçmış ve 150km ile giden araba çarpmış. Gerçekten çok üzüldüm. 😔
Bu tür kişiler neden kendilerine zarar veriyor?

Bana hiç inandıcı gelmedi🤨. O arkadaşının yazdığı mesajı SS olarak atar mısın?
Umarım duygu sömürüsü yapmıyorsundur.

Geri
Yukarı