Arkadaşım tarafından engellendim

Umutyrbhx

Centipat
Daha fazla  
5 dk önce tek arkadaşım tarafından engel yedim. Hayatımın tek neşe kaynağı oydu. Engeli kaldırmanın bir yolu var mıdır :(?

5 dk önce tek arkadaşım tarafından engel yedim. Hayatımın tek neşe kaynağı oydu. Engeli kaldırmanın bir yolu var mıdır :(?

Hangi platformdan engel yediniz?

Yok ama hangi platformdan engellediyse oradaki ortak gruplarınıza falan bakabilirsiniz. Tabii siz yazdıktan sonra fark edip yine çıkabilir.

"Hayatınızın tek neşe kaynağı" olan kişi ile bence yüz yüze konuşabilirsiniz. Engeli kaldırmanın yolu yok fakat anlaşabilirsiniz sonuçta. Barışmaya çalışın.

Hangi platformdan engel yediniz?
Discord

Engeli kaldırmanın yollarımı aramak yerine "Hayatımın tek neşe kaynağı o idi" söyleminin üzerine gitmen gerekiyor. Kaç yaşındasın bilmiyorum ama söylediğin şey çok tehlikeli. Bir insana endeksli bir yaşam olamaz.
Ama yalan değilki :(

Yok ama barışmayı deneyin gruplara bakın.
Engel attı

"Hayatınızın tek neşe kaynağı" olan kişi ile bence yüz yüze konuşabilirsiniz. Engeli kaldırmanın yolu yok fakat anlaşabilirsiniz sonuçta. Barışmaya çalışın.
Ona nasıl ulaşacağımı bilmiyorum

Hayatının engelinden kurtulmuşsun zaten, yeni limanlara açıl.
Evet. Olabilir

Engeli yedin ise hiçbir şekilde engeli kaldırmak için yol arama. Bence biraz zamana bırak, zaten kendisi engeli kaldıracaktır.
Doğru.

Geri
Yukarı