Arkadaşım TC kimlik numaramı bulmuş

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim gibi arkadaşım TC'me ulaşmış. Kötü niyetle yapmadığını biliyorum fakat bu beni gene de endişelendiriyor. TC'me ben vermeden nasıl ulaşmış olabilir?
Bir sürü panel sitesi var tek tıkla ulaşabilir. Korkmanızı gerektirecek bir şey yok. Hatta arkadaşınız yaptığı bir suç şikayet ederseniz yargıya taşınabilir olay.

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim gibi arkadaşım T.C.'me ulaşmış. Kötü niyetle yapmadığını biliyorum fakat bu beni gene de endişelendiriyor. T.C.'me ben vermeden nasıl ulaşmış olabilir?

e-Devlet'e gir T.C. Kimlikle olan işlemleri kısıtlayın. Onun dışında bir şey yapamazsın zaten.

T.C'nin değeri kalmadı ki. Forumda 13 yaşındaki bir çocuk gelip benim yaşadığım evden donuma kadar her şeyi rahatlıkla bulabilir artık. 50 TL'ye panel satılan bir ülkede hiçte zor değil. Bide kendini "hacker" sanan tayfa var :D
ne 50 si beleş şuan ondan veletler dolusuyor

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim gibi arkadaşım T.C.'me ulaşmış. Kötü niyetle yapmadığını biliyorum fakat bu beni gene de endişelendiriyor. T.C.'me ben vermeden nasıl ulaşmış olabilir?

Günümüzde artık insanların her bilgileri "panel" aracılığı ile bulunuyor T.C. niz ile bir şey yapamaz çünkü daha fazla bilgi lazım kötü bir şeye kalkışır ise sizin tcniz üzerinden gidin şikayet edin.

Geri
Yukarı