Arkadaşım YouTube videolarımı çalıyor

Kanka şimdi sahte telif olayları var o da sahte telif ile tehdit ediyor. 1000 abonem var o kanalı bırakamam emek var. Yani birşeyde yapamıyorum sahte telif olmasa Discord'da 350 tane arkadaşı var.
350 Arkadaşı hiçbir şeyi değiştirmez bende 2.000'den fazla var öyle tehdit etmesi hiçbir şeyi değiştirmez. Sahte telif olayları yalan hiç kimsenin işi gücü olmayıp "Sahte Telif" adı verilen yalana bulaşmaz. İnanmayın sadece telif atın. İşe yarar dinleyin sözümü lütfen.

Arkadaşının videosunu aç, orada "kaydet" seçeneğinin yanında "..." var. Oraya bas, bildir açılacak. Oradan "haklarımı ihlal ediyor." seçeneğini seçip, telif hakkından dolayı rapor et. Biz burada sana ne gibi yardım edebiliriz başka? Arkadaşının evini 5-10 kişi basıp tehdit mi edelim?

Telefon numarası istiyor benim de telefon numaram falan yok. Olsaydı telifi atardım zaten. Telif atamıyorum.
Sahte telif olamaz, senin videon mu daha önce onun ki mi?

Benim videom daha önce.

Arkadaşının videosunu aç, orada "kaydet" seçeneğinin yanında "..." var. Oraya bas, bildir açılacak. Oradan "haklarımı ihlal ediyor." seçeneğini seçip, telif hakkından dolayı rapor et. Biz burada sana ne gibi yardım edebiliriz başka? Arkadaşının evini 5-10 kişi basıp tehdit mi edelim?

Adam yardım istemiş telif olayını bilmiyor veya aklına gelmemiş olabilir. Bizim görevimiz burada insanlara yardım etmek niye yapamıyorsun diye terslemek değil beğenmiyorsan kullanmayabilirsin terslemene gerek yok.

Adam yardım istemiş telif olayını bilmiyor veya aklına gelmemiş olabilir. Bizim görevimiz burada insanlara yardım etmek niye yapamıyorsun diye terslemek değil beğenmiyorsan kullanmayabilirsin terslemene gerek yok.
Okuma yazman varsa eğer telif muhabbetini bildiğini zaten söylemiş telefonu olmadığı için yapamıyormuş. Arkadaşıyla konuşmuş ama yine çözememiş bakarsan eğer görürsün. Biz başka türlü ne gibi bir yardımda bulunabiliriz? Boş duyar kasmaya gerek yok.

Okuma yazman varsa eğer telif muhabbetini bildiğini zaten söylemiş telefonu olmadığı için yapamıyormuş. Arkadaşıyla konuşmuş ama yine çözememiş bakarsan eğer görürsün. Biz başka türlü ne gibi bir yardımda bulunabiliriz? Boş duyar kasmaya gerek yok.

Duyar kasmadım zaten böyle bir amacım yok yine de terslemene gerek yok uysal davranırsan sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı