Arkadaşım yüzünden matematik sözlüme "5" girildi

SenpaiKangal

Picopat
Selam öncelikle bugün sabah matematik dersinde hoca konuşanlara 5 giriyordu sözlüsüne. Ben konuşmadığım halde bana da girmiş. Eminim konuşmadım yanımda konuşuyordu daha doğrusu benimle konuşmaya çalışıyordu. Ben de uyardım hoca sanırım onu gördü. Hocayla konuştum kendini düzelt hallederiz dedi. Haksız yere böyle bir şey oldu. Cidden ne varsa en yakınındakinden geliyor zarar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam öncelikle bugün sabah matematik dersinde hoca konuşanlara 5 giriyordu sözlüsüne. Ben konuşmadığım halde bana da girmiş. Eminim konuşmadım yanımda konuşuyordu daha doğrusu benimle konuşmaya çalışıyordu. Ben de uyardım hoca sanırım onu gördü. Hocayla konuştum kendini düzelt hallederiz dedi. Haksız yere böyle bir şey oldu. Cidden ne varsa en yakınındakinden geliyor zarar.

Dert etme dostum xD hocanın kıl olacağı hareketler yapmazsan, suyuna gidip derslerde biraz ilgili olursan dönem sonunda düzeltirler. Lisedeyken bizim hocalarımız da yapardı.

Ya hocam takmayın emin olun düzeltir ama sizde buna güvenerek derste konuşmayın hocanın seveceği tarzda davranışlar sergileyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı