Arkadaşlarım arkamdan konuşuyormuş

Tarrad1um

Hectopat
Dediğim gibi arkadaşlarım arkamdan konuşuyorlarmış bir de arkadaşıma kendi hesabımı vermiştim oradan konuşmuşlar. İki kişi bize geleceklerdi sonra bir baktım gelecekleri gün dışarı çıkacağım diye giyinmiştim. Çocuk beni görmüş kıza şey demiş "sizin için giyinmiş" falan demiş sonra bir şeyler daha konuşup sohbeti silmişler. Sonra da işimiz çıktı yazdılar çocuk da şey demiş yazık oldu çocuğa sizin için hazırlanmıştı falan demiş. Onlara aşık olduğumu zannediyorlar şimdi. Çarşamba günü bize gelecekler ama benim mesajları gördüğümü bilmiyorlar. Mesajları silmeden telefonu alıyordum o sırada arkadaşım bağırıp özel bir fotoğrafım var onu sileyim sonra bak dedi. Ben de o yüzden bıraktım görmemiş gibi yaptım sonra da sohbeti silmiş. Şimdi ne yapsam onlarla görüşmek istemiyorum ama gelmeyin dersem de ayıp olur galiba.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220806_002314.jpg
    Screenshot_20220806_002314.jpg
    57,6 KB · Görüntüleme: 216
  • Screenshot_20220806_002353.jpg
    Screenshot_20220806_002353.jpg
    44,1 KB · Görüntüleme: 175
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kişilerin cidden bir sıkıntısı var. Sende onlara aynısını yaparak karşılık verebilirsin. Arkasından konuşarak değil de sende onları seni kandırdıkları gibi kandırırsan karşında nasıl bir insanın olduğunu anlarlar. Arkadaşlarınla iletişim bağını kesmeden önce onlara oyun oyna sonra kes gitsin.

Eziklere benziyor, bunlardan hayır gelmez boş ver. Ama bana kalırsa telefondan söyleme, evine mi nereye geleceklerse gelsinler, sonra aşık olmadığını ve sohbeti de gördüğünü söyle. Başka ne dersen artık sana kalmış, o sizin aranızda.

Geri
Yukarı