Sevdiğim kız arkamdan konuşuyormuş

Arkadaşlar, az önce öğrendim. Bugün odamda otururken bir anda telefon geldi en yakın arkadaşlarımdan biri arıyordu, sevdiğim kızla aynı sınıftaydı. Bana sevdiğin kız arkandan konuşuyor dedi. Ben de "Nasıl yani, ne dedi?" dedim. "Karaktersiz birisi." demiş benim için. İlk boğazımda bir yumru hissettim, içim doldu. Arkadaşım bana ayrıca benden duymadın dedi. Neden karaktersiz dedi, bilmiyorum. Normalde onunla pek konuşmam ve hiç tartışmadık da. Eğer böyle düşünüyorsa onu unutmalı mıyım yoksa başka bir şey mi?

Eğer forumda değil DC vs olsaydık bir söverdim ve bence sana o değişse kendinde bulduğu özelliğe sana söylememesini söyle insanlara laf atmaya hakkın yok kendi bir şey sanma kız olduğun için derdim hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Geçmiş olsun. Bana kalırsa, eğer gerçekten karaktersiz birisi olduğunuzu düşünmüyorsanız falan hiç üzülmenize gerek yok. Eğer durup dururken sizin arkanızdan böyle laf ediyorsa bu onun karaktersizliğidir. Aranızda az-çok bir muhabbet varsa açıkça konuşun bence, yoksa sallayın gitsin.

Belki kıza yeterli gelmemişsindir. Bazı karılar büyük .üllük seviyor.
Cenk Hocam'ı dinleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Delikanlı adam sevmez, sevilir ulan. Dünya'da anadan öte yar yok. Ağlarsa anam ağlar, gerisi yalan ağlar.

red pill time

Değişik abuk subuk tavsiyeler veren insanları dinleme red pill saçmalığına da gerek yok. Yaşadığın çevrede ve tahmin ettiğim üzere olduğun yaş grubunda böyle şeyler normal. Neticede asıl karaktersizler onlar dik dur umursama. Ha kız için ihanete uğrama ihtimalin varsa sorunumuz o yakın arkadaşın olacak.

buradaki mesajları okudum da insanlar kendince bir şeyler sallamaya çalışmış sadece. Aynı olay kendilerine denk gelse sanki yazdıklarının aynısını yapacaklar. Hiçbirinin böyle cesareti olduğunu düşünmüyorum. Arkadaşın ne kadar doğru söyledi ya da kızla ne kadar yakınsınız bunu bilemiyorum fakat bana böyle bir durum denk gelseydi kıza ufak ufak daha fazla yaklaşıp iletişim kurmaya çalışırdım. Sana ilgisi var mı yok mu tartacaksın ya bırakacaksın ya da açılacaksın karar senin.

Kanka alakasız bir konuya bakarken denk geldim, çok benzerini yaşadım. Kız dünyanın kendi çevresinde döndüğüne kendini inandırmış bir tipse çok normal. Sen şimdi "yok öyle değil melek gibi ya" şeklinde düşünüyor olabilirsin ki arkandan konuştuğunu öğrendikten sonra da böyle düşünmemelisin, çünkü kızın senin düşündüğün o masum kız olmadığının farkına varmış olmalısın. Şimdi hemen tepkini koymayıp aranı yapmaya çalışırsan o kızla ayrıldığında -arkandan bir kere konuşan bir daha da konuşur- keşke o zaman ayrılsaymışım gibi pişmanlık duyman işten bile değil.

Kanıtı varsa göstersin. Kanıt isteyebilirsin, kanıtı yoksa görmezden gelebilirsin. Ayrıca sevdiğin kız arkandan konuşuyorsa o senin için doğru bir kişi değildir. Artık bunları aşmamız lazım. Sevdiğiniz kız yüz vermiyorsa alternatif seçenekleri gözden geçirmelisin.

Geri
Yukarı