Sevdiğim kız arkamdan konuşuyormuş

Genel olarak günümüz gençleri su, sabun, şampuan katılmamış salaktır. İnsanlık tarihinin en iyi imkanlarına sahip neslin, ayrıca en salağı olması da hayatın sürprizi olsa gerek. :)
Türk gençliği zaten iyi imkanlara sahip değil. Gerçeklerden bahsetmek gerekirse ülke nüfusunun yaklaşık %60'ı asgari ücretli yani bu insanlar yoksulluk sınırını geçtim açlık sınırının altında yaşayan insanlar ve onların çocukları, nasıl gelişmesini bekleyebilirsin ki ? İnsanlar eti bile zor tüketiyor. Emekçi sınıfın yemek kültürü, karbonhidrattan ve hala bulgurdan oluşuyor. Neysa daha fazla düşünmek ve söylemek istemiyorum.

Türk gençliği zaten iyi imkanlara sahip değil. Gerçeklerden bahsetmek gerekirse ülke nüfusunun yaklaşık %60'ı asgari ücretli yani bu insanlar yoksulluk sınırını geçtim açlık sınırının altında yaşayan insanlar ve onların çocukları, nasıl gelişmesini bekleyebilirsin ki? İnsanlar eti bile zor tüketiyor. Emekçi sınıfın yemek kültürü, karbonhidrattan ve hala bulgurdan oluşuyor. Neysa daha fazla düşünmek ve söylemek istemiyorum.

Aynen biraz et yemeleri lazım et neysa buuum.

Türk gençliği zaten iyi imkanlara sahip değil. Gerçeklerden bahsetmek gerekirse ülke nüfusunun yaklaşık %60'ı asgari ücretli yani bu insanlar yoksulluk sınırını geçtim açlık sınırının altında yaşayan insanlar ve onların çocukları, nasıl gelişmesini bekleyebilirsin ki ? İnsanlar eti bile zor tüketiyor. Emekçi sınıfın yemek kültürü, karbonhidrattan ve hala bulgurdan oluşuyor. Neysa daha fazla düşünmek ve söylemek istemiyorum.
İnternet var. O durumdan kurtulmak istiyorsan kendini geliştireceksin. Bedava kaynak dolu.

Arkandan konuşup yüzüne söyleyemeyecek kadar korkak birini sevmen kotu olmuş. İyi yandan bak. Zararın neresinden dönsen kâr.

Arkadaşlar, az önce öğrendim. Bugün odamda otururken bir anda telefon geldi en yakın arkadaşlarımdan biri arıyordu, sevdiğim kızla aynı sınıftaydı. Bana sevdiğin kız arkandan konuşuyor dedi. Ben de "Nasıl yani, ne dedi?" dedim. "Karaktersiz birisi." demiş benim için. İlk boğazımda bir yumru hissettim, içim doldu. Arkadaşım bana ayrıca benden duymadın dedi. Neden karaktersiz dedi, bilmiyorum. Normalde onunla pek konuşmam ve hiç tartışmadık da. Eğer böyle düşünüyorsa onu unutmalı mıyım yoksa başka bir şey mi?
Arkadaşın senin sevdiğini seviyodur bilerekten yapmış olabilir.

Geri
Yukarı