Arkadaşlarım beni dışlıyor

Arkadaşlar okulda bazı arkadaşlarım var durmadan beni dışlıyorlar, git falan diyorlar yanımızdan. Gittiğimden 1-2 gün sonra "kanka gelsene diyorlar" daha sonra arada birkaç gün daha geçer ve aynısını geri söylüyorlar. Bir de dışladıktan sonra onun arkadaşları okula gelmeyince gel biraz dışarı çıkalım diyor ben gidiyorum yanına bir arkadaşım daha var o bana öyle demiyor hiç.

Onlar arkadaşın falan değil, seni kullanan 3-5 saygısız, terbiye ve empati nedir bilmeyen yürüyen ego yığınından ibaretler sadece.

Ayrıca hem sen bu durumdan haz etmiyorsun hem onlar seni istemiyor boz aranı onlarla ve bir daha selam bile verme.

Onlar arkadaşın falan değil, seni kullanan 3-5 saygısız, terbiye ve empati nedir bilmeyen yürüyen ego yığınından ibaretler sadece.

Ayrıca hem sen bu durumdan haz etmiyorsun hem onlar seni istemiyor boz aranı onlarla ve bir daha selam bile verme.

Burada en iyi cevabı veren tek kişi sen sin çözüldü nasıl yapılıyor.

Aynısı bana da oluyor, okulda dersine odaklan; sanal arkadaş gibisi yok. :)
Forumlardan çok dostum diyebileceğim kişi var şükürler olsun. Senin de zamanla çevren olur umarım.

Aynısı bana da oluyor, okulda dersine odaklan; sanal arkadaş gibisi yok. :)
forumlardan çok dostum diyebileceğim kişi var şükürler olsun. Senin de zamanla çevren olur umarım.

Oyunda bayağı oluyor onların yarısı yabancı ülke Türk arkadaşım çok az oluyor yabancı ülkede nedense beni seviyorlar Türk arkadaşım 3 tane falan.

Arkadaşlar okulda bazı arkadaşlarım var durmadan beni dışlıyorlar, git falan diyorlar yanımızdan. Gittiğimden 1-2 gün sonra "kanka gelsene diyorlar" daha sonra arada birkaç gün daha geçer ve aynısını geri söylüyorlar. Bir de dışladıktan sonra onun arkadaşları okula gelmeyince gel biraz dışarı çıkalım diyor ben gidiyorum yanına bir arkadaşım daha var o bana öyle demiyor hiç.

Onların sana "Nasıl olsa geri geliyor, boş ver kov gitsin." dediğine eminim. Seni enayi yerine koyuyorlar.
Cidden, seni enayi yerine koyan birisi ile arkadaş olmalı mısın?
Cevabın "evet" ise devam et, daha çok kullanırlar.
Cevabın "hayır" ise hemen onlar ile olan bütün iletişimini kes ve onlar gibi olduğunu düşündüğün kimse ile vakit geçirme.

Geri
Yukarı