Arkadaşlarım beni dışlıyor

w0sennelchavo

Hectopat
Daha fazla  
Olayı direkt anlatıyorum. Arkadaş grubunun Discord sunucusunda seslideydim tek başıma. Bir arkadaşım geldi. Üst seslide güzel muhabbet dönüyor dedi. Zaten 3 tane ses kanalı var. O kanalı sadece yetkisi olanlar görebiliyor ve benim yetkim yok. Arkadaşıma hangi sesli diye özelden sorduğumda yetkililere özel sesli dedi. Burada beni dışladıklarını anladım. Başka arkadaşım yok. Ne yapabilirim?

Olayı direkt anlatıyorum. Arkadaş grubunun Discord sunucusunda seslideydim tek başıma. Bir arkadaşım geldi. Üst seslide güzel muhabbet dönüyor dedi. Zaten 3 tane ses kanalı var. O kanalı sadece yetkisi olanlar görebiliyor ve benim yetkim yok. Arkadaşıma hangi sesli diye özelden sorduğumda yetkililere özel sesli dedi. Burada beni dışladıklarını anladım. Başka arkadaşım yok. Ne yapabilirim?
Beni alir misin dedin mi sesliye?

Yok. Önceden de vermemişti.
İlişkinizi kesin bitsin, belli ki istediğiniz değeri göremiyorsunuz. Küçük düşmek inanın ki yalnız kalmaktan daha kötü, arkadaşlık ilişkilerinizi daha fazla sürdürüp istenmediğiniz yerde durmayın.

Dostum onlar senin arkadaşların değiller. Tahmin ediyorum ki sen onlara fiziksel olarak bile tanışmamış olabilirsin. Yani arkadaşların olsa yetki diye bir problem olmaz, farz edelim ki unuttular, birisi yanına gelip "Ahmet manyak mısın? Yukarı gelsene ne yapıyorsun burada tek başına? diye sorar".

At Discord'unu ben olurum sana piyasada arkadaş mı kalmadı :D

Yeni konular

Geri
Yukarı