Arkadaşlarım beni dışlıyor

Olayı direkt anlatıyorum. Arkadaş grubunun...
Burayı kesiyorum;

Discord arkadaşlığı pek etik değil çünkü karşında gerçek biri görmüyorsun ve seni aralarına almamaları seni gereksiz biri olduğunu düşündürmene yarıyor bunun önünene geç yeni ortamlar bul, Çünkü arkadaşlık dediğin birbirine güvenmekle geçiyor.

Olayı direkt anlatıyorum. Arkadaş grubunun Discord sunucusunda seslideydim tek başıma. Bir arkadaşım geldi. Üst seslide güzel muhabbet dönüyor dedi. Zaten 3 tane ses kanalı var. O kanalı sadece yetkisi olanlar görebiliyor ve benim yetkim yok. Arkadaşıma hangi sesli diye özelden sorduğumda yetkililere özel sesli dedi. Burada beni dışladıklarını anladım. Başka arkadaşım yok. Ne yapabilirim?

Aynı olayı bende yaşadım ve ilişkimi kestim ustelik o arkadasımı 5 yıldır tanıyordum.

Burayı kesiyorum;
Orayı kesme. Arkadaş grubunun Discord sunucusu olabilir. Bu normal. Hatta olması gereken bu bence. Discord sunucusunun arkadaş grubu olması sorun.

O tip mecralarda yüzünü görmediğiniz kişilerle muhatap olmanızın size faydası nadir olur.

Dostum onlar senin arkadaşların değiller. Tahmin ediyorum ki sen onlara fiziksel olarak bile tanışmamış olabilirsin. Yani arkadaşların olsa yetki diye bir problem olmaz, farz edelim ki unuttular, birisi yanına gelip "Ahmet manyak mısın? Yukarı gelsene ne yapıyorsun burada tek başına? Diye sorar".

Okuldan arkadaş grubu. Hiçkimse de gelip sormadı

Olayı direkt anlatıyorum. Arkadaş grubunun Discord sunucusunda seslideydim tek başıma. Bir arkadaşım geldi. Üst seslide güzel muhabbet dönüyor dedi. Zaten 3 tane ses kanalı var. O kanalı sadece yetkisi olanlar görebiliyor ve benim yetkim yok. Arkadaşıma hangi sesli diye özelden sorduğumda yetkililere özel sesli dedi. Burada beni dışladıklarını anladım. Başka arkadaşım yok. Ne yapabilirim?
Discord ver bu kadar çok arkadaş meraklısıysan beraber geçiririz zaman.

Takma bu kadar kafana. Bana da yetki verir mısınız diyemiyor musun?
Öz güven eksikliği falan mı var?
Takıntı da var galiba.

Geri
Yukarı