Arkadaşlarım beni oyuna almıyorlar

Daha fazla  
Harbi anlamıyorum. Orta okulda bayağı güzel oynuyordum. Ronaldo gibi oynuyorum, liseye başladım, 9 sınıfım ilk defa bedendeyiz maça girdim. 1 kere kötü oynadım, kazayla artık hiç almıyorlar beni. Alın dediğim zaman seni yedeğe aldık alacağız, seni deyip yetiştiriyorlar. Beden hocasına dedim, hocam bizi de aldırtsanız dedim diyor ki ne yapayım? Şaşıracaksınız bütün dersleri seviyorum ama artık beden dersini sevmiyorum artık. Allah razı olsun hoca beni soğuttu ya ,benim şu ana kadar benim niye hep arkadaşlarım orta okul lise ilk okul hariç böyle dışlayan beni ezen beni aralarına alman arkadaşlarım oldu ya Allah'ım bari üniversitede'de aynısı olmasın ne olur ya.

Harbi anlamıyorum. Orta okulda bayağı güzel oynuyordum. Ronaldo gibi oynuyorum, liseye başladım, 9 sınıfım ilk defa bedendeyiz maça girdim. 1 kere kötü oynadım, kazayla artık hiç almıyorlar beni. Alın dediğim zaman seni yedeğe aldık alacağız, seni deyip yetiştiriyorlar. Beden hocasına dedim, hocam bizi de aldırtsanız dedim diyor ki ne yapayım? Şaşıracaksınız bütün dersleri seviyorum ama artık beden dersini sevmiyorum artık. Allah razı olsun hoca beni soğuttu ya ,benim şu ana kadar benim niye hep arkadaşlarım orta okul lise ilk okul hariç böyle dışlayan beni ezen beni aralarına alman arkadaşlarım oldu ya Allah'ım bari üniversitede'de aynısı olmasın ne olur ya.
Bir şey olduğu yok yavaş yavaş insanları öğreniyorsun o kadar. Hayatta başarılar dostum lakin belirtmeliyim ki hayat o oynadığın oyunlar kadar kolay ve eğlenceli değil. Keza çok zor. Hizmetin için teşekkürler asker.

Bende çok iyi kanat oynardım. Bir anda hızlanıp kanattan geçerdim. Lise'de defansa koydular. Onlardan daha iyi oynamama rağmen. Defans olmadığı için ben oynuyorum. Eğlenceli geçmiyor o yüzden. Gelip geçici bunlar. Kendini göstermeye çalış. Şans iste.

Harbi anlamıyorum. Orta okulda bayağı güzel oynuyordum. Ronaldo gibi oynuyorum, liseye başladım, 9 sınıfım ilk defa bedendeyiz maça girdim. 1 kere kötü oynadım, kazayla artık hiç almıyorlar beni. Alın dediğim zaman seni yedeğe aldık alacağız, seni deyip yetiştiriyorlar. Beden hocasına dedim, hocam bizi de aldırtsanız dedim diyor ki ne yapayım? Şaşıracaksınız bütün dersleri seviyorum ama artık beden dersini sevmiyorum artık. Allah razı olsun hoca beni soğuttu ya, benim şu ana kadar benim niye hep arkadaşlarım orta okul lise ilk okul hariç böyle dışlayan beni ezen beni aralarına alman arkadaşlarım oldu ya Allah'ım bari üniversitede'de aynısı olmasın ne olur ya.

Kardeşim, bir dahaki bedende hiç adam seçme olayına girmiyorsun. Direkt maçta herhangi bir tarafa geç ve oynamaya başla. Seni hala oynatmıyorlarsa onları da oynatma. Seni oynatmamaya hakları yok. Yedek diye de bir şey yok. Örneğin 10 kişi mi oynamak istiyor, 5'e 5 olacak o maç. Adam almama diye bir durum yok. Bizde böyleydi. Çık oyna, kendini ezdirme.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı