Arkadaşlarım beni sattı

Oyunlarda kötümü oynuyorsunuz acaba Valorant CS:GO tarzı gibi şahsen bende kötü oynayan arkadaşlarım gelmek istiyor çok kötü oynadıkları için yüzlerine vuruyorum ve bölece çağırmıyorum neden kötü oynayan birisi benim oyunumu mahvetsin değil mi oda var ama sizinki başka dışarıyada çağırmıyorlar enteresan.
Çağırıyorlar ama hasta olduğum günlerde çağırıyorlar nedense.

Kaçıncı sınıfa gidiyorsun? Hayırdır kim kimi dövüyormuş bir kafa atmana bakar 2 şişkoya. Sınıfın ortasında o 2 şişkoya restini çek bakayım yiyorlarsa dövsünler.

Üniversitede kavga ha :D? Lise çağından çıkıp olgun olarak gideceğiniz yerdir üniversite. Klavyeden yazılması basit git dene bakayım üniversite içinde birine kafa atmayı. YÖK hayatının sonlandırılmasına kadar cezalar var. Sorunlarını özellikle üniversite çağına gelmiş biri konuşarak çözmeli.

Üniversitede kavga ha :D? Lise çağından çıkıp olgun olarak gideceğiniz yerdir üniversite. Klavyeden yazılması basit git dene bakayım üniversite içinde birine kafa atmayı. YÖK hayatının sonlandırılmasına kadar cezalar var. Sorunlarını özellikle üniversite çağına gelmiş biri konuşarak çözmeli.
Memur olamama riski de var. Kimse göze almaz bence.

Sizin öyle kavga halinde olmanız yerine şöyle bir halde olmanız lazım.

l8yc59kwmy161.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı