Arkadaşlarım çok realistsin diyor

Vorsa

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ7 3770 3.40 GHz/
RX 580 8gb 128bit/
kingston 8gb ddr3 1333mhz ram
hyperx 4gb ddr3 1333mhz ram
1tb hdd
240gb Hilevel ssd
Aopen Z400 400w power
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Arkadaşlar son zamanlarda gözüme takılan bir olayı anlatacağım. Arkadaşlarım hayal kuruyor ya da farklı düşüncelere kapılıyor ya da bir olayda sırf arkadaşıyım diye haksız durumda iken benden tam destek bekliyorlar. Ama ben haksıza haksız dediğim için ya da düşüncesini bana söyleyip benim bu konu hakkında ne düşündüğümü soran arkadaşıma bu düşüncesinin gerçekleşme ihtimailinin az olduğu gibi söylemlerde bulununca realist olup trip yiyorum. Ve duygularımı belli etmediğim kimseyi takmadığım söyleniyor ama karakterim bu yani arkadaşlarımı seviyorum onlar beni seviyor mu bilmiyorum ama benim benim çok doğrucu umursamaz olduğumu düşünüyorlar.

Sorun yok, ben de öyleyim :) Mantık hep ön plandadır. Birilerinin hoşuna gitmeyecek diye bir saçmalığı kabul edemem. Bence hiçbir sorun yok.

Sorun yok, ben de öyleyim :) mantık hep ön plandadır. Birilerinin hoşuna gitmeyecek diye bir saçmalığı kabul edemem. Bence hiçbir sorun yok.

Gerçekleri söylemek ya da mantıkla hareket etmek en iyisidir net.

Benim icin mantik her zaman on plandadir. Bu yuzden bu durumunda bir sorun oldugunu dusunmuyorum. Bir insan her anda mantikli olmalidir.

Duygularla hareket eden insanların yarısı kaybediyor bu acımasız hayatta.

Nesil kıyası yapmak pek mantıklı değil gibi. İnsanların çoğu sorgulamayı sevmez.

Soruglamadan iş yaparsa sonunu düşünemez kanka.

Geri
Yukarı