Arkadaşlık ilişkisi

Hocam iyi arkadaş bilmiyorum benim çevremde yok sadece cinsel konular ve küfür absürt konular konuşan bir sınıfda ne kadar doğru arkadaş bulabilirim.

Elimde olsa yaparım fiziki yöndende benden hayli geride ama ailesi ve öğretmenler ile uğraşmak istemiyorum.
Ben bu duruma benzer bir durum yaşamıştım 11. sınfta. Gidip müdür yardımcısına dedim ki "Böyle böyle bir çocuk var sürekli sataşıyor dövmek istemiyorum ne yapayım?" biz konuşuruz dediler. Konuştular bu sefer de ispiyonladım diye dalga geçiyordu laf atıyordu. Çenesine sağlam bir tane oturtunca dalga geçmeyi bıraktı.

Dalga geçen biriyle arkadaş olmak senin hatan. Bu forumda kaç kez yazdım bilmiyorum ama size fiziksel/ruhsal zarar veren biri arkadaşınız olmaz. Bırak gitsin, takma. Bunlardan sana arkadaş değil kötü birer anı kalır.

Dalga geçen biriyle arkadaş olmak senin hatan. Bu forumda kaç kez yazdım bilmiyorum ama size fiziksel/ruhsal zarar veren biri arkadaşınız olmaz. Bırak gitsin, takma. Bunlardan sana arkadaş değil kötü birer anı kalır.

Hocam zaten geçen sefer kendisi yazdı bu sefer de gene kendisi yazdı sanırım haklısınız bir daha konuşmamam lazım yoksa başıma daha kötü şeyler gelecek.

Tek başına olmak daha iyi ne kadar sıkılsan da boş insanlarla takılmıyorum okulda takıldığım kimse yok mesela kafam rahat sıkılsam da alışıyorsun bir süre sonra.

Yeni konular

Geri
Yukarı