Ark'ta evimi Triceratopslar bastı

SALOOWEN

Hectopat
Makaleler
13
Daha fazla  
@437935 ve @TENSES hocalarımın tavsiyesi ile kale gibi bir ev yaptım. Ama 2 Trike evime bastı. Çıkar çıkmaz dalıyorlar. Erzağım er geç bitecek.
Mekan burası. Resimleri çekerken sakinlerdi. Sonra ikisi birden dalmaya başladı. Ne yapayım?

Ekran Görüntüsü (91).png

Ekran Görüntüsü (89).png

Ekran Görüntüsü (88).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde trikelere saldırmazsan onlar da seni takmazlar. Yatak yapıp, trikelerle savaşıp, yeni yerde doğabilirsin. Daha sonra yeterince güçlendikten sonra veya onlar uzaklaştıktan sonra spawnlanırsın oraya yatakla.

Dostum yatak yapıp erzaklarını bırakıp evinden çık ve uzağa çek onları, sonra öldürt kendini yeniden doğ sakince yaşa, eğer erzak harcamak istemiyorsan en kolay yol bu. Ama dalarsan hafif toto korkusu ile daha eğlenceli olur.

@SALOOWEN

Ya Ark görmeden bir okudum, tekrar baktım. Triceratops ne alaka dedim. :D
Kaç kurtar kendini :D
Ev için 3 saat uğraştım hocam. Terk edemem. Ama uzaklaşıp ölüp, sonra eve dönmek mantıklı.
Normalde trikelere saldırmazsan onlar da seni takmazlar. Yatak yapıp, trikelerle savaşıp, yeni yerde doğabilirsin. Daha sonra yeterince güçlendikten sonra veya onlar uzaklaştıktan sonra spawnlanırsın oraya yatakla.
Tamamdır, çok sağolun.
Dostum yatak yapıp erzaklarını bırakıp evinden çık ve uzağa çek onları, sonra öldürt kendini yeniden doğ sakince yaşa, eğer erzak harcamak istemiyorsan en kolay yol bu. Ama dalarsan hafif toto korkusu ile daha eğlenceli olur.

@SALOOWEN
Siz de çok sağolun hocam.

Ev için 3 saat uğraştım hocam. Terk edemem. Ama uzaklaşıp ölüp, sonra eve dönmek mantıklı.

Tamamdır, çok sağ olun.

Siz de çok sağ olun hocam.

Hocam 2 Trike'dan korkmuşsunuz normal ama evinizin yanına dün yaşadığım gibi 100 lvl Alfa Rex gelse ne yapacaktınız acaba :D

Hocam 2 Trike'dan korkmuşsunuz normal ama evinizin yanına dün yaşadığım gibi 100 lvl Alfa Rex gelse ne yapacaktınız acaba :D
Hocam ilk saldırmıyorlardı. Kardeş kardeş yaşıyorduk. Sonra ıslık tuşuna bastım yanlışlıkla. Islık onları sinirlendir mi? Yoksa hata falan mı oldu'

Normalde hile yapmaktan nefret ederim ama uzağa da gitmediği önüne geçene saldırdığı için bir müddet sonra tüfeğin tüm mermileri bitince mecburen forcetame ile tamelayip sonra öldürdüm.

-------------

Hocam ilk saldırmıyorlardı. Kardeş kardeş yaşıyorduk. Sonra ıslık tuşuna bastım yanlışlıkla. Islık onları sinirlendir mi? Yoksa hata falan mı oldu'

Islık sinirlendirir mi bilmiyorum? Sinirlendirmez herhalde bir hata olmuş olabilir.

Geri
Yukarı