Artçı depremler ne kadar sürer?

esercim

Hectopat
Kahramanmaraş'tayım az önce yine 6.4 deprem oldu, psikoloji iyice gitti her an sallanıyoruz gibi. Depremler ne kadar sürer? 2. katta oturuyorum müstakil ev ve az hasarlı verildi. Korkmamak elde değil.

Kahramanmaraş'tayım az önce yine 6.4 deprem oldu, psikoloji iyice gitti her an sallanıyoruz gibi. Depremler ne kadar sürer? 2. katta oturuyorum müstakil ev ve az hasarlı verildi. Korkmamak elde değil.

Bence 2 ay falan daha devam eder az önce de 6.4 oldu zaten çok da bitecek gibi durmuyor.

Kim nereden bilebilir ki tahmin edemiyoruz artçı olur diyorlar sadece belki 1 ay belki 6 ay belki 1 sene kim bilebilir ki. Fayın enerjisini henüz atmadığını asıl depremden sonra 6 ay ile 1 yıl arasında artçı depremler olacağını söylüyor jeoloji adamlar.

Bu psikoloji gerçekten çok kötü ya hele bir de YKS öğrencisi olarak daha da kötü. Nabız atışımdan korkar oldum kanepede dönerken korkar oldum... İnşallah atlatabiliriz.

Hocam vallahi mersindeyim, en kötü deprem gibiydi yani bayağı sallandı.
Allah yardımcımız olsun.

Bu psikoloji gerçekten çok kötü ya hele bir de YKS öğrencisi olarak daha da kötü. Nabız atışımdan korkar oldum kanepede dönerken korkar oldum... İnşallah atlatabiliriz.

Evet bende korktum ayağım vs panik olduk. Okulu düşünemiyorum.

Geri
Yukarı