Artçı Depremler Devam Eder mi?

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yazıcının sesinden elektrik gidip geldiğini anladım şu anda şehirde bir şey yok ama daha ilerleme olur mu? Az kalsın kalp krizi geçiriyordum can havliyle gidip sakinleştirici attım. 3.8 ve 1.9 yaşandı art arda gece gece. Hala sakinleşemedim.

Yazıcının sesinden elektrik gidip geldiğini anladım şu anda şehirde bir şey yok ama daha ilerleme olur mu? Az kalsın kalp krizi geçiriyordum can havliyle gidip sakinleştirici attım. 3.8 ve 1.9 yaşandı art arda gece gece. Hala sakinleşemedim.
İzmir depreminden konuşuyorum bir süre artçı olmuştu yanılmıyorsam, ancak depreme alışkındık biz de, 5.2 falan görmüştük 7'den önce. Siz de yavaş yavaş alışırsınız, binanız sağlam değilse kesinlikle girmeyin. Değmez.

Nerede yaşıyorsunuz? Devam edicek diyorlardı en son.
Kütahya

3.8 ve 1.9 ile kendinizden geçecekseniz biraz kendinize gelin derim. Bir süre hafif şiddetlerde devam edecek diyor uzmanlar. Bu bir gerçeğimiz oldu. Evet, iki büyük deprem atlattık 1 gün içinde. Merkezinde değilim ama yakınım onu da belirteyim. Sonrasında da sağlam sayılabilecek artçılar oldu ve hala oluyor ama bunları takıntı yaparak hayat ilerlemiyor. Kaç gündür yatakta sallanıyorum ama "kalkanın a**" diyip yatıyorum. Depremin kendime zararı, aileme zararı, sektör dolasıyla yapmam gereken zaruri işler ve ilk 2 gün uyuyabildiğim 2 saat kadar uyku ortalamasını düşününce artık ben koptum. Şimdi daha da iyiyim işin aslı. Modemi bilgisayarı bile 2-3 defa topladım yerinden. Bir süredir foruma girmek aklıma bile gelmiyordu ama hayat devam ediyor. Bizler sağlam duralım ve gerçekten kötü durumda olanlara destek olalım. Bir şekilde atlatacağız bugünleri de.
Burada 3.8 olması birşey değil başka yerde olup da buradan duyuldu diye düşünüyorum bazen. Daha fazla dayanamıyorum haberlere. Şu haberler bana kendi ölümümden daha çok koyar. Kendi hayatım umrumda değil de dostlarımı akrabalarımı düşünüyorum.

İzmir depreminden konuşuyorum bir süre artçı olmuştu yanılmıyorsam, ancak depreme alışkındık biz de, 5.2 falan görmüştük 7'den önce. Siz de yavaş yavaş alışırsınız, binanız sağlam değilse kesinlikle girmeyin. Değmez.
Bina 2022 yapımı kesik kolon falan da saptamadım ama buradaki diğer insanlara ne olur diye korku var içimde.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı