Arthur Morgan editi nasıl olmuş?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öncelikle videoya sanırım s_shake atmışsın hafif sallantı var benim hoşuma gitmedi. İkinci olarak geçişlerde smooth Zoom'in & Out'u araştırıp kullanırsan daha güzel gözükecektir.

Evet geçişler kaymış sebebi Bluetooth kulaklığım ile yapmış olmam 😃. Editi bitirdikten sonra telefondan izlediğimde fark ettim maalesef.

Geçiş yerlerini kulaklıkla dinleyek yapmana gerek yok AE üzerinden bakıp yapabilirsin;
İlk önce şarkıya sağ tıklıyoruz ve gösterdiğim seçeneğe tıklıyoruz.

1706367714056.png

Daha sonra Audio amplitude adında yeni bir layer gelecek, görseldeki gibi açın.

1706367833426.png

Slider seçeneğine sol tıkladıktan sonra graph Editor'u açın oradan bassları görebilirsiniz.

Kalite vs. güzel olmuş, müzik değiştirilirse daha güzel bir video olabilir.

Sormak istediğin daha fazla şey olursa Discord'dan bana ulaşabilirsin: efebalboa

Edit'ten çok slideshow olmuş bu. Şarkıyla kliplerin senkronizasyonu yok ve herhangi bir geçiş efekti falan da yok sadece üzerine renk oynaması yapmışsın o yüzden hoşuma gitmedi.

Merhaba, After Effects üzerinden yatığım Arthur Morgan editim nasıl olmuş? TikTok için yaptığımdan çözünürlük böyle. (Spoiler içeriyor)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Müzik tercihini anlık olarak popüler olanlardan tercih etseydiniz daha güzel olurdu. İyi bence müzik dışında.

Şöyle izlemesi saran kaliteli editler yapmalısın müzik uymalı kaliteli olmalı izlemesi sarmalı ve içerik de çok önemli.

Senin Edit'in "Edit yapayımda bitsin" tarzında olmuş gibi uyum yok konu yok, spoiler de göremedim bu arada.

Üstteki editi ben yükledim normalde cihazda 4K ama nedense 360p yüklenmiş. Demek istediğimi anlamalısın ama geçişleri falan izle.

Öncelikle videoya sanırım s_shake atmışsın hafif sallantı var benim hoşuma gitmedi. İkinci olarak geçişlerde smooth Zoom'in & Out'u araştırıp kullanırsan daha güzel gözükecektir.

Geçiş yerlerini kulaklıkla dinleyek yapmana gerek yok AE üzerinden bakıp yapabilirsin;
ilk önce şarkıya sağ tıklıyoruz ve gösterdiğim seçeneğe tıklıyoruz.

Eki Görüntüle 2098714

Daha sonra Audio amplitude adında yeni bir layer gelecek, görseldeki gibi açın.

Eki Görüntüle 2098716

Slider seçeneğine sol tıkladıktan sonra graph Editor'u açın oradan bassları görebilirsiniz.

Kalite vs. güzel olmuş, müzik değiştirilirse daha güzel bir video olabilir.

Sormak istediğin daha fazla şey olursa Discord'dan bana ulaşabilirsin: efebalboa

Öncelikle 1 aydır falan edit yapmıyorum bu editide TikTok'ta gördüğüm bir editin beni edit yapmaya teşvik etmesi yüzünden yaptım. 4-5 saat uğraştığım editler 300 izlendiği için bu editi hızlıca yapıp attım yoksa dediğiniz gibi Zoom'in out eklerim normalde, seside normalde sizin dediğiniz şekilde yapıyorum fakat bunları (Zoom'lar, textler ve diğer ayarlamalar) yaptığımda 3-4 saat falan sürüyor editi bitirmem.
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Müzik tercihini anlık olarak popüler olanlardan tercih etseydiniz daha güzel olurdu. İyi bence müzik dışında.

Müziği ben beğenmiştim aslında TikTok'ta 2 tane bu müzikle yapılan edit gördüm yorumlarında müzikle alakalı olumlu yorumlarda var diye bu müzikle yapayım dedim ama kişiden kişiye değişiyor tabii.

Şöyle izlemesi saran kaliteli editler yapmalısın müzik uymalı kaliteli olmalı izlemesi sarmalı ve içerik de çok önemli.

Senin Edit'in "edit yapayımda bitsin" tarzında olmuş gibi uyum yok konu yok, spoiler de göremedim bu arada.

Üstteki editi ben yükledim normalde cihazda 4K ama nedense 360p yüklenmiş. Demek istediğimi anlamalısın ama geçişleri falan izle.

Bu editi zaten yapayımda bitsin kafasında yaptım biraz da hesaba 1 aydır video atmıyordum bu sefer uğraşmadan bir edit yapıp nasıl etkileşim alacak görmek istedim uğraştıklarım izlenmiyor ve şu aralar vaktim yok uğraşıp edit yapmaya. Yine de sağ olun.

Geçişler ile müzik çok orantısız shake zaten yok kaliteside baya düşük ben çok sevmedim.
Shake editi bir numara yapmıyor hocam. Direk kalite kötü demişsiniz, kalitenin neresi kötü nereyi düzeltmen gerekiyor demeniz gerekirdi. Çok kırıcı bir eleştiri olmuş açıkçası, adamın bu CC’ye ne kadar uğraşıp uğraşmadığını bilmeden konuşmayın lütfen.

Shake editi bir numara yapmıyor hocam. Direk kalite kötü demişsiniz, kalitenin neresi kötü nereyi düzeltmen gerekiyor demeniz gerekirdi. Çok kırıcı bir eleştiri olmuş açıkçası, adamın bu CC’ye ne kadar uğraşıp uğraşmadığını bilmeden konuşmayın lütfen.
Ne kadar uğraştığı umrumda değil kötü edite kötü edit dedim eleştiriye bu kadar kapalı olmayın ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı