Artık güncelleme almayacak olan iPhone X alınır mı?

Yenilenmiş iPhone X almayı düşünüyorum ama artık güncelleme almayacakmis. Sizce alınırsam 3-4 yıl sıkıntı yaşamadan kullanabilir miyim? Bana sunabilecegi dezavantajları neler? 12 aşağısı alınmaz şu aşağısı alınmaz gibi cevaplar vermeyin, aradaki fiyat farkını dikkate alirsaniz sevinirim. İyi sosyaller.

Alma bence, iPhone pişmanlıktır. Samsung al en iyisi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Günde herkes 2-3 saat telefon kullanmıyor siz ortalamanın aşağısındasınız onu anlatamıyorum sanırım. Biz geneli baz alıyoruz ayrıca konu sahibi arkadaştan bağımsız ben başka arkadaşa yanıt verdim konu sahibine ben de XS'i XR'ı veya 2. el bir X'i tavsiye ettim boş yorum yapmayın okumadan.
Ben de zaten herkes 2-3 saat kullanıyor, herkese yetecek gibi bir tabir kullanmadım. Nasıl anladınız bunu bilmiyorum. Anlatmak istediğim 5 senelik bir telefonun pilinin yüzde 85 civarında 4-5 saat gittiği. Bundan bir çıkarım yaparak değerlendirmesi için yazdım.

Sizin cevap yazdığınız arkadaş da zaten XS, XR modellerinin gayet kullanılabilir olduğundan bahsetmiş, siz karşı gelmişsiniz ben de buna karşı kullanıcı yorumu yaptım. Anlaşılmayan bir konu varsa özelden mesaj atabilirsiniz. Gereksiz yere konuyu doldurmayalım.

Yenilenmiş iPhone X almayı düşünüyorum ama artık güncelleme almayacakmis. Sizce alınırsam 3-4 yıl sıkıntı yaşamadan kullanabilir miyim? Bana sunabilecegi dezavantajları neler? 12 aşağısı alınmaz şu aşağısı alınmaz gibi cevaplar vermeyin, aradaki fiyat farkını dikkate alirsaniz sevinirim. İyi Sosyaller.
iPhone X almak yerine;
•iPhone SE3-SE2
•iPhone XS-XR bak.

Xs düşünüyorum suanlık
Bana kalırsa sunduğu daha uzun kullanım süresi ile pil sağlığı iyi olan SE3-2 daha mantıklı. Ama OLED ekran/paslanmaz çelik kasayı tercih ederim diyorsan sana kalmış tabii ki.

Geri
Yukarı