Artık hayatım bomboş

Merhaba herkese, başlıkta yazdığım gibi hayatım bomboş. Bütün gün bomboş oturuyorum. Kitap okumak istesem en fazla 2-3 sayfa okuyabiliyorum eskiden ayda 4000 sayfaya çıktığım oluyordu. Eskiden bilgisayar oyunlarına ilgiliydim şimdi ise en fazla 30 dakika oynayıp bırakıyorum. Hiçbir şey eğlendirmiyor. Yeni hobiler edinemiyorum çünkü canım ayağa kalkmak bile istemiyor. Arkadaşımla oyun oynamak bile eğlendirmiyor. Şu ana kadar yüzlerce oyun oynadım fakat hiçbiri eğlendirmedi. Yeni bir sürü oyun aldım fakat %90'ını oynamadım bile, 1 yıl önce Payday 2'de en yüksek infamy seviyesindeydim fakat yeniden yüklediğimde tüm seviyelerim silinmişti. Yine hevesimi kaybettim bıraktım oynamayı. Son zamanlarda strateji oyunlarına sardım. Hearts of Iron 4'ü az çok oynamayı biliyorum ama içimden gelmiyor oynamak. Son zamanlarda EU4 öğrenmeye çalışıyorum ama öğrenmedim. 40 dakikalık bir dizinin 20 dakikasını bile izleyemedim. En son bitirdiğim dizi la casa de Papel'di o da yıl olacak neredeyse. Anime olarak Naruto + shippuuden bitirdim sonrasında yine boşluğa düştüm. Yardımlarınızı bekliyorum.
The 100 falan izle, kız arkadaş edin. Arkadasların varsa dısarı cık sinemaya git. Spor salonuna git güzel bir vücut yap. Okul da baslayacak inşallah 1,5 aya. O zaman bir şeyler değişir belki.

Ben de hemen psikoloğa gitmeyi mantıklı bulmuyorum. Buradan yardım gelebilir, öneri gelebilir.
Bu konuda bir şey bilmeyen, bilgisayarı başından benim hayatım hakkında öneri verecek adamın fikrini ben dinlemem. Senin kafana göre doktora gitmeye gerek yok. Bir kuyumcuya gidip orada çalışan adama usta kalbim ağrıyor ne yapayım diye sorabiliriz. Konuyu açan arkadaş için de en doğrusu bir profosyonelden yardım istemektir.

Pardon da konu sahibini tanıyor musunuz da hemen psikolog öneriyorsunuz ? Belki basit bir tavsiye onun bu durumu aşmasına yardımcı olacak ?
Gelen tavsiye dizi önermek. Peki hocam bir şey demiyorum umarım arkadaş için hayırlısı olur. Burda tartışmamıza gerek yok.

Gelen tavsiye dizi önermek. Peki hocam bir şey demiyorum umarım arkadaş için hayırlısı olur. Burda tartışmamıza gerek yok.
Sen bir şey mi biliyorsun abi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sen bir şey mi biliyorsun abi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir şey bilmediğim için arkadaşa bir psikolog ile görüşmesini tavsiye ettim. Tartışma çıkartmaya devam etme.

Geri
Yukarı