Artık Oyun Kanalı Açmak Mantıklı mı?

Gallagher

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba uzun zamandır ne tür kanal açsam diye düşünüyorum inanın fikir bulamadım. Sistemim çok iyi olmasada günümüz oyunlarını kaldıracak kadar güzel eğer karar verirsem 50 video çekip stoklamayı düşünüyorum. Herkesle aynı videoları değil Orkun Işıtmak gibi farklı oyunlar oynamak istiyorum. 200 lira gibi reklam kuponum var. Şu saatten sonra mantıklımı acaba oyun kanalı açmak?

Açarsam ne tür oyunlar çekmeliyim?

1 gün mobil oyun videosu, 1 gün gta modları şeklinde gideceğim daha ne tür çekmeliyim sizce?

İşinizi profesyonel yapmak zorundasınız hiçbir kişi cızırtılı ve berbat ses alan mikrofonla ve düşük yaşla kimse sizin çekeceğiniz videoyu izlemez.

İşinizi profesyonel yapmak zorundasınız hiçbir kişi cızırtılı ve berbat ses alan mikrofonla ve düşük yaşla kimse sizin çekeceğiniz videoyu izlemez.
Haklisiniz. Aslinda pek de dusuk yasa bakmiyor, tabi icerikle alakali. Modern icerik + dusuk yas = husran. Ama onun disinda uyduruk mikrofonlarla 12-13 yasindaki cocuklarin cektigi iceriklerin berbat oldugunu soyleyebilirim. Hele yasitlarim takmis Minecraft midir nedir oyle bir oyuna; etraf velet kayniyor. LoL varmis bir de, yasitlarimi hic anlayamiyorum.

Mobildeyim alıntı yapmakla uğraşmayacağım.

Yaşım 17 orta düzey sistem ve ekipmanlara sahibim. Eğlenceli olduğumu söylerler o yüzden çocuk damgası vurmayı.

Her gün içerik üreteceğim zaten işe 50 stok video ile başlayacağımı söylemişim ayrıca 200 lira gibi reklam vereceğim.

Retro Oyun kanalı açabilirim aslında nostalji kanalı yapabilirim.

Farklı önerileri olan var mı?

Yorumlarınızı bekliyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun kanalı derken sadece Minecraft çeken 12 yaş altı çocuklardan bahsediyorsunuz sanırım :) Neden mantıklı olmasın ki? Kaliteli bir içerik, 60FPS videolar ve işin içine eğlencede katıldığında gayet iyi izlenir bence. Şimdiden başarılar...

Farklı olun! Mesela eski atari oyunlarının videosunu çekin. Kendinize ait bir tarzınız olsun, kendiniz gibi davranın.
Her videonuzda farklı bir kişiyi taklitde edebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı