Eleştiri Kanalı Açmak

Başlık ve açıklama biraz fazla genel olmamış mı? Ne konuda eleştiri yapmayı düşünüyorsun? Yaştan daha önemlisi konuya hakim olmak. Hakim olunmayan konuda eleştiri yapmak, ahkam kesmek olur. Bu durumda kimse ciddiye almaz.

- Yaptığın eleştirileri daha etkili bir şekilde seyirciye sun.
- Sana karşı yapılan yapıcı eleştirileri olumlu karşılayıp, bunlara karşı bir çözüm üret.
- Birilerinden etkilen ama onlara benzeme.

Lise sınavına çalış. Eğer kanal açmak istiyorsan seni kimse takmayacaktır. Bu velet bize neler anlatıyor diye laf atacaklar. Olan size gene olacak. O yüzden lise sınavına çalışın. LGS zor bir sınav kolaya alınacak gibi bir sınav değildir. Ben bu sene girdim o yüzden diyorum. Kolay olacak dediler ama travma yarattı bana.

Artık karar verdim eleştiri'yi beceremem.
Ama başka hangi konu çekebilirim?

Daha çok tecrübelerini anlatabileceğin muhabbet edebileceğin bir ortam hazırlaman gerekiyor ama "yaşın biraz daha olgunlaşması lazım" çünkü eleştiriye yakın bir şey olursun ama ben Neo benzeri olmazsın elrean tarzı bir şey ol. Elrean artık herkes tarafından seviliyor çünkü adam güzel şeyler söylüyor sende o yetenek varsa olabilirsin. Tırnak içine aldığım şey tekrar oku.

Lise sınavına çalış. Eğer kanal açmak istiyorsan seni kimse takmayacaktır. Bu velet bize neler anlatıyor diye laf atacaklar. Olan size gene olacak. O yüzden lise sınavına çalışın. LGS zor bir sınav kolaya alınacak gibi bir sınav değildir. Ben bu sene girdim o yüzden diyorum. Kolay olacak dediler ama travma yarattı bana.
Bende girdi örnek sorularla alakası yoktu hatta 9'a geçtim.

Geri
Yukarı