Artık Windows 11'e geçmek mantıklı mıdır?

Mhmtx

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
16
SSD veya HDD modeli
500
Ekran kartı
1650ti
İşlemci
i5 10300h
Son aylarda bildiğimiz gibi Windows 11 bayağı bir güncelleme aldı. Oyun içi FPS farklarının pek bir farkı olmadığını da testlerde belli ediyor. Sizce Windows 11 geçilir mi? Hâlâ daha erken mi? Eğer geçilir derseniz de Windows 11 yükleme yardımcısı ile temiz geçiş yapmayı planlıyorum mantıklı mıdır? Tekrardan Windows 10'a dönebilir miyim? Genel olarak oyun oynayan ve yazılımla uğraşan biriyim.

Son düzenleme:
Hala sorunlar devam ediyor, mesela 2 gün önce oyun oynarken bir taraftan Discord açıkken tüm sesler en alt seviyeye çekiyordu otomatik 22H2 güncellemesi geldi şu an bir sorun göremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hala sorunlar devam ediyor, mesela 2 gün önce oyun oynarken bir taraftan Discord açıkken tüm sesler en alt seviyeye çekiyordu otomatik 22H2 güncellemesi geldi şu an bir sorun göremedim.

Ben geçtim geçmez olaydım, şu TPM olayı yüzünden başıma gelmeyen kalmadı.
Geri döndüm sorun sadece Valorant'ta oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne Windows 11 miş. Ne kadar da meraklısınız. Bilgisayarın ömrünü kısaltmak istiyorsan geç istemiyorsan geçme. Bu kadar basit.

Ofisteki yeni bilgisayarda Windows 11 yüklü geldi sistem iyi ama Windows 11 ona rağmen yağ gibi değil Windows 10'a düşürmek isterdim de orijinalliğine kıyamadım zaten sadece işte kullandığım için çok umurumda değil ama henüz erken bence.

Windows 11 22H2 gayet stabil şu anda. Tek sorun var oda csgo'nun açılması bende m2 ssd'de olmasına rağmen 20 30 saniye'de açılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı