Asansör Simulator geliyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yiyişen dayılar yoksa oynamam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Lan! İnsallah uygunsuz üsluba gitmez. Bu nedir? 😁.

Dayılara bak hele!

Hocam yapmaya çalıştığım oyun piyasadaki "Asansör Simulator" oyunları gibi inip çıkmalı değil. Kendinize özel ofis, dükkan, çalışan alabileceğiniz, asansör montajı yapabileceğiniz çok detaylı bir oyun. Kendim asansörcüyüm, o yüzden bu kadar çok ciddiye alıyorum. Asansörün kalması, düşmesi, takılması gibi bir çok senaryo mevcut oyunda. Bir çok şeye kadar oyunda kendiniz yapıyorsunuz, böyle bir oyunun tek bir kişi ile erken gelebilmesi zaten imkansız. Ve üstüne benim sistemim el de vermiyor.

Hocam yapmaya çalıştığım oyun piyasadaki "Asansör Simulator" oyunları gibi inip çıkmalı değil. Kendinize özel ofis, dükkan, çalışan alabileceğiniz, asansör montajı yapabileceğiniz çok detaylı bir oyun. Kendim asansörcüyüm, o yüzden bu kadar çok ciddiye alıyorum. Asansörün kalması, düşmesi, takılması gibi bir çok senaryo mevcut oyunda. Bir çok şeye kadar oyunda kendiniz yapıyorsunuz, böyle bir oyunun tek bir kişi ile erken gelebilmesi zaten imkansız. Ve üstüne benim sistemim el de vermiyor.
Hocam peki oyun sistem dostu olacak mı :(?

Artık gelse diyorum hocam :D Sorun yoktur umarım.
Hocam gelemiyor, sistemim kaldırmadığı için geliştirmeyi çok uzun süre önce duraklattım. Eğer destekleseydi şu ana kadar çıkmıştı. Kusuruma bakmayın.

Hocam peki oyun sistem dostu olacak mı :(?
Şu an için öyle gözüküyor, 2 GB RAM ile bile oynanabilecek (gibi, kesin söylemeyeyim).

Arkadaşlar, sistemim desteklemediği için oyunu geliştirmeyi çok uzun süre önce bıraktım, o sebepten ötürü şu an geliştiremiyorum. Oyunun çıkış tarihi çok çok çok gecikti, lütfen kusuruma bakmayın. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sistemim desteklemediği için oyunu geliştirmeyi çok uzun süre önce bıraktım, o sebepten ötürü şu an geliştiremiyorum. Oyunun çıkış tarihi çok çok çok gecikti, lütfen kusuruma bakmayın. :(

Fakirliğin gözü kör olsun. Sıkmayın canınızı hocam çıkartırsınız bir gün.

Arkadaşlar sistemim desteklemediği için oyunu geliştirmeyi çok uzun süre önce bıraktım, o sebepten ötürü şuan geliştiremiyorum. Oyunun çıkış tarihi çok çok çok gecikti, lütfen kusuruma bakmayın. :(
PC Toplamadınız mı?

Bu oyun sayesinde, "Asansör nedir, Nerelerde kullanılmalı, Nasıl kullanılmalı, Neden kullanılmalı, Asansör adabı, Asansör yapma" gibi önemli mi önemli hayati bilgileri galiba öğrenebileceğiz. Online sistem gelecek mi? Birbirimizin Asansörlerini kapıştırdığı bir sunucu olsa güzel olabilir. Kafamıza Asansör yağmasını dört gözle bekliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı