Aşı karşıtı çift, "Gidin size bir şey olmadan aşınızı yaptırın" dedi

• Güven eksikliği.
  • Yan etkilerinin tam olarak bilinmemesi.
  • Aşının kısa sürede yapılıp kullanım onayı alması.
  • Aşı olurken form doldurulması.
Güven eksikliği mi? 😀

Bu aşıları tıpa yıllarını vermiş adamlar yapıyor, onaylıyor ve kullanıma sunuyor. Bu konuda başka kime güvenebilirsin?

Yan etkileri bilinse bile kesinlikle yan etkisini yaşayacaksın diye bir şey yok.

30 dakika sürecek olan ameliyatlarda bile sayfalarca metin imzalatılıyor sorumluluk almamak için. Sizce aşı için de böyle yapılması çok mu anormal?

@LordxVader, hocam üstte de belirttiğim gibi anlamak istemiyorlar. Örneğin, afiyetle yenilen burgerin içinde neler olduğu bilinmiyor ama afiyetle yeniliyor. Ona güveniliyor ama.

@LordxVader, pazartesi günü göz ameliyatı oldum. 11 sayfa belge imzaladım, küçük bir ameliyat için.

Ben de lazer ameliyat olmuştum gözden daha önce, bir de ufak bir estetik operasyon vardı anestezi verildiği orada özellikle imzalatmışlardı. Aslında aşıda imzalatılması bana çok doğru gelmiyor. Bu kadar onay almışken imza olayını kaldırmamaları garip, 3-5 kişi tazminat davası açmasın diye şu kağıt ve imza olayı nereden baksan israf. Sonra yok efendim poşet almayın doğaya zarar. Saçma sapan işler. Oldu olacak pansuman yaptırırken de 40 tane kağıt imzalayalım.

@kino, dava açacak kişi illaki çıkacaktır boş bir sebep bulup. Halkımızı biliyorsunuz. Örneğin, poşetlerin ücretli olduğu zamanı hatırlayınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı