Aşı oldunuz mu?

121228

Kilopat
Makaleler
10
Şu anda Türkiye'de 18 yaş üzeri olup aşı sırası gelen, ama aşı olmayan insan sayısı 22 milyondan fazlaymış. Türkiye'de şu an inanılmaz bir aşı karşıtlığı var. Peki siz ne diyorsunuz bu konu hakkında? En az 1 doz aşınızı oldunuz mu?

Şu anda Türkiye'de 18 yaş üzeri olup aşı sırası gelen, ama aşı olmayan insan sayısı 22 milyondan fazlaymış. Türkiye'de şu an inanılmaz bir aşı karşıtlığı var. Peki siz ne diyorsunuz bu konu hakkında? En az 1 doz aşınızı oldunuz mu?

16 yaşında olanlar da olabiliyor. Ben de Ağustos'un 15'inde olacağım aşı.

Son düzenleyen: Moderatör:

%2 bile olduruculugu yok ve 18 yasindayim ebola domuz gribi gördüm böyle abartılmadi o yüzden asi olmayı düşünmüyorum zorunlu olana kadar gencim zaten.

3 doz oldum. Ailenizi ve kendinizi riske atıp aşı karşıtlığı cehaletine girmeyin. İlkokul, lise mezunu insanların lafıyla sağlık kararı verilmez. Toplum sağlığını da riske atmayın. Bu cehalet yüzünden annesini kardeşini kaybeden ve pişmanlıktan ağlayan insanlar var. Aşı karşıtı insanları dışarıdan gözlemlerseniz sadece pandemi hakkında değil tıp dışında birçok alanda bilgileri olmadan hadlerini aşarak atıp tutan acınası insanlar olduklarını rahatça anlayabilirsiniz. Tır şoföründen, fabrika işçisinden, berberden sağlık tavsiyesi alıp kendinizin ve çevrenizin sağlığıyla kumar oynamayın.

Geri
Yukarı