Aşı olmayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Galiba beni benden daha iyi tanıyorsun. İlginç.
Seni tanıdığım yok, tanımamla konunun alakası da yok. Virüs belirti göstermediği kuluçka döneminde de bulaşabiliyor. Yani karşındaki adamda göremediğin, duyamadığın, hissedemediğin, kokusunu ve tadını alamadığın bir zararlı var ve karşındaki adam bile bunu bilmiyor çünkü kuluçka evresinde belirtilerin hiçbiri gözükmüyor. Böyle bir durumda ne yapabilirsin? Maske takmak mı? %95 oranında koruduğunu söyleyen var, %80 oran veren var. O maskenin ön yüzüne dokunmadan çıkartıp bir kaç saatte bir değiştirmen gerekiyor tabi bu oranlar için yoksa %80 bile zor.

Kısaca karşına hasta adam çıkmadığı için, çıktıysa da yeterince yakın temasta bulunmadığın için ŞANSLISIN.

Aşı olan da korona olup bulaştırabiliyor olmayanda. Siz daha neyi tartışıyorsunuz anlamış değilim. Sanki çevreye aşı olmayanlar bulaştırıyor koronayı. Önce gidin toplum bilincini sorgulayın sokakta aşı olup da hala ağzı açık hapşıranlar, yere tükürenler var. Çok boş konuşuyorsunuz gerçekten, ve çok boş toplumuz Türk milleti olarak. İnsanların ne yapıp yapmadığını sorgulayacağımıza gidip bir şeyler geliştirseydik bu halde olmazdık. Gidin kitap okuyun, kendi alanınızda kendinizi geliştirin. Size ne insanların aşı olup olmamasından! Aşı olmayanlar çoğaldıkça kıyamet mi yaklaşacak? Neyi çekemiyorsunuz anlamadım. Bırakın insanları kendi haline ölecekse ölür, yaşayacaksa yaşar onu tanrı bilir. Yazık ya, bu kadar insan burada toplanmışsınız magazin programı gibi tartışma ortamı oluşturmuşsunuz. Tartışmaya devam edin uzaya çıkacağız az sonra.

Seni tanıdığım yok, tanımamla konunun alakası da yok. Virüs belirti göstermediği kuluçka döneminde de bulaşabiliyor. Yani karşındaki adamda göremediğin, duyamadığın, hissedemediğin, kokusunu ve tadını alamadığın bir zararlı var ve karşındaki adam bile bunu bilmiyor çünkü kuluçka evresinde belirtilerin hiçbiri gözükmüyor. Böyle bir durumda ne yapabilirsin? Maske takmak mı? %95 oranında koruduğunu söyleyen var, %80 oran veren var. O maskenin ön yüzüne dokunmadan çıkartıp bir kaç saatte bir değiştirmen gerekiyor tabi bu oranlar için yoksa %80 bile zor.

Kısaca karşına hasta adam çıkmadığı için, çıktıysa da yeterince yakın temasta bulunmadığın için ŞANSLISIN.
Neyden bahsediyorsun sen. Yatılı yurtta kalıyorum kaç kişi hasta oldu kim bilir çok şükür ben etkilenmedim defalarca. O zaman baya ŞANSLIYMIŞIM ben ya. İsteyene bendeki ŞANS tan verebilirim. Öncelik senin ama

Son düzenleme:
Aşının çıkmadığı dönemde çoğu yakınlarımız hep eşini dostunu annesini babasını kaybetti aşı olmayanlar bunu göz önünde bulundurmalı diye düşünüyorum.
Belki hastaneye gitmeye üşeniyorlardır hemen kızmasak 😕🤗👉👈?

Alışveriş merkezine çok zaman harcadığımız için genelde aşı üniteleri orada yer alabiliyor.

Yanlış anlaşılmasın, bu diyeceğim aşı karşıtları için, sokaktaki hayvanlar da yaşıyor onlar da yaşıyor. Beni ve toplumu ilgilendirmeyen bir konu olsa gram ilgilenmem bile. Ayrıca verdikleri tepkileri görünce Atatürk'ün bu ülkeyi boşuna kurtardığını düşünmeye başlıyorum.
Aşı karşıtı olanların çoğu güvenmediklerini söylüyor ama günlük yaşamda yedikleri ve içtikleri birçok şeyin içinde ne var araştırıyorlar mı acaba? Aşı olan milyonlarca insan akılsız, kendileri dünyanın en zeki insanları 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı