Aşı olur musunuz?

Aşının güvenli olduğunu düşünmüyorum ileride belki de kendiliğinden virüs aktif hale gelecek ve hasta olmayanlar aşı yüzünden hasta olacak kim bilir ben olmayacağım.

Hocam aşının güvenli olmadığına dair galiba bilimsel bir araştırmanız var ya da mahalledeki parkeci Mahmut abi öyle söyledi diye aşının güvenli olmadığını düşünüyorsunuz.

Olayın üç kısmı var bence birisi adamlar belki ilerleyen zamanlarda aşıyla herkesi öldürecek diğer bir şey aşının yan etkiler kesin değil gibi 5 yıl sonra kansere yol açıp açmadığını bilemeyiz son olarak komplo teorisine gerek yok adamlar aşı yapmış kullanın işte
Cevap: Sanırım her şeye rağmen aşı olacağım.
not: doktor değilim o yüzden önerimi dikkate almayın

Anket görünmüyor.

Bir hekim olarak aşı olunmaması için makul sebep göremiyorum. Henüz covid geçirmemiş ender sayıda hekimlerden biri olarak gelmesini bekliyorum.

Faz 3 çalışmaları yeterli sonuçlanmış aşının olunmaması şu an kumar oynamaktan farksız.
Kaç dolar verdiler sana?
Bilimi paraya satanlar, sizin işiniz gücünüz para olmuş.

Aşı olurum evet. Olmam diyenleri anlayamıyorum açıkçası. Zaten belirtilen kısımlara göre ben son gruba dahilim. Bir yan etki olmazsa bana kadar olurum aşımı. Virüsün biteceği falan yok. Bari 6 ay idare eder bizi. Çip takarlar mı onu bilmem ama çip takıp ne yapacaklar zaten bütün bilgilerim internet sayesinde ellerinde🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı