Aşık mı oldum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hıcam aynı şeyleri bende yaşadm daha yeni 1 ay bile olmadı açıldım kıza hemde 2 kere deli gibi seviyordum hâlen seviyorum ama maalesef olmayınca olmuyor, şuan da acısını çekiyorum sabah 5'lere kadar uyanığım :) Kendini fazla kaptırma derim ama kaptırmışsın geçmiş olsun. Bende o kadar seviyordum ki yüzüne bakmaya bile utanıyorum bende fiziğini felan tam bilmiyorum :D Git açıl, konuş bence.

Sağolun arkadaşlar, siz mesaj atınca içim rahatladı.

Aynen seneye üniversite var. O sıkıntı olacak gibi bana. Bir daha bu duyguları yaşayacağım garanti mi?

Tabiiki de seni seviyorum demedim. Az çok tanıyoruz birbirimizi. Seninle bir şey konuşmalıyız, buluşalım mı? gibi bir mesaj attım.

Eğer reddederse kafayı yerim. Bu yüzden korkuyorum açılmaktan.

Aşık olmadan önce hayatım çok güzeldi. Şimdi güzeli bırakın yaşayacak hayat bile kalmadı.

Eğer reddederse kafayı yerim. Bu yüzden korkuyorum açılmaktan.
Reddederse diye düşünürsen baştan kaybedersin. Gideceğiniz yerde de kendini fazla kasma. Rahat ol ve konuya hemen girme. Zaten gelirse yüksek ihtimalle tahmin ederek gelecek. Sonuçları bekliyoruz. :)

Reddederse diye düşünürsen baştan kaybedersin. Gideceğiniz yerde de kendini fazla kasma. Rahat ol ve konuya hemen girme. Zaten gelirse yüksek ihtimalle tahmin ederek gelecek. Sonuçları bekliyoruz. :)
Heyecanlıyım. Titriyorum. Kızın yanında böyle olursam rezil olacağım.

Ya reddederse gerçekten, o zaman ne olucak? Hep ağlayacak mıyım böyle?

Sizce iftardan sonra buluşmak iyi olur mu?

Hocam şaka bir yana günah değil mi ya? Evlenmeden el ele tutuşmak falan?

Din ile alakali cevap verecek kadar bilgim yok, olsa bile bu konuda sizi yönlendirmek haddime düsmez.
El ele tutusmadan, konusmadan, bulusmadan, nasil evleneceksin orasi bir muamma...

Hocam şaka bir yana günah değil mi ya? Evlenmeden el ele tutuşmak falan?
Burada anlatmış hocamız.. Kendisini pek sevmem. Ama anlatmış meselenin özünü..

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aslında el ele tutşmak da görülen tek sakınca, ilerde daha samimi oldukça yanlış yola düşülür düşüncesidir.. Tabi nikah yaparsan bu konuda bir sıkıntı kalmaz, orası ayrı mevzu. :D
Yine de bir önceki mesajımda dediğim gibi aceleci olma.. Sabırlı ol.. Üniversite yıllarında bunu neden dediğimi daha da iyi anlayacaksın.. (y) Gerçek hayat bambaşkadır..

Aşık olmak günah değil. İrade dışı olan şey günah olmaz. Bu burda dursun şöyle...

Evlenmedikçe geriye kalan herşey günah! :)
Ona göre şu günah mı, bu değil mi diye kafanı yorma!
Rahat ol!
Hepsi günah! :)

Müslüman olduğunuzu varsayarak verdim fetvayı. Aslında bütün dinlerde aynı ya neyse...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı