Aşık oldum, ne yapmalıyım?

Evet hocam seviyeli
Saygılı
Herkese aynı gibi ama bana farklı
Hocam "farklı" mı? Yoksa "faklı gibi" mi?
4 ay önce
Hocalarım ben biraz da ailemden çekiniyorum ogrenirlerse diye falan.Yoksa kızla konuşuyoruz bayadir sohbet ediyoruz.Kac kez beni sevdiğini söyledi ama arkadaşlık mi bilemem her gün evine beraber gidi ayrılıyoruz orada içim çok kötü oluyor ya bilmiyorum bu arada ben biraz asosyalim 3 4 arkadaşım var sadece
4 ay önce ise çok az daha hocam. Eğer seni sevdiğini söylüyorsa hemen söyleme. FriendZone yersin. 1 yıl geçsin daha iyi tanı. 4 ay arkadaş olmakla aşık olunmaz anlık aşıklıktır o. Eğer davranıcaksan platonik davran. FriendZone yersen onu da kaybedersin.

Hocam "farklı" mı? Yoksa "faklı gibi" mi?

4 ay önce ise çok az daha hocam. Eğer seni sevdiğini söylüyorsa hemen söyleme. FriendZone yersin. 1 yıl geçsin daha iyi tanı. 4 ay arkadaş olmakla aşık olunmaz anlık aşıklıktır o. Eğer davranıcaksan platonik davran. FriendZone yersen onu da kaybedersin.

Anlıyorum hocam yani bilmiyorum ya aslında konuşuyoruz işte bazılarıyla normal konuşuyor bazılarına kanka diyor.
Bir de beni geçenlerde biriyle tanıştırdı. İsim vermeyeyim şimdi ben çocuğa tilt oldum özelden yazdım gıcık oldum diye o da sakın ona bir şey yapmaya kalmaka falan dedi yani değerli o herhalde. O an içimde acayip bir şey oldu ya dayı anlatamam.

Eğlen geç, kendini kaptırma. Daha yaşın genç, kim bilir hayatta daha ne fırsatların olacak.

Edit: Eğlen geç derken zamanının, anın tadını çıkar gerisini çok düşünme demek istiyorum. Yanlış anlaşılmaya müsait olacağından açıklama gereği duydum.

Tavsiye etmem. Hiçbir zaman aşkı tavsiye etmem. Aşk benim için iki taraftan birisinin kendini eğlendirmesi, diğerinin ise duygularının sömürülmesi. Asla aşık olmayın, oldurtmayın.

Anlıyorum hocam yani bilmiyorum ya aslında konuşuyoruz işte bazılarıyla normal konuşuyor bazılarına kanka diyor.
Bir de beni geçenlerde biriyle tanıştırdı. İsim vermeyeyim şimdi ben çocuğa tilt oldum özelden yazdım gıcık oldum diye o da sakın ona bir şey yapmaya kalmaka falan dedi yani değerli o herhalde. O an içimde acayip bir şey oldu ya dayı anlatamam.
Dostum sana "kanka" diyorsa işin çok zor. FriendZone yiyeceksin büyük ihtimalle. "kanka" diyen kızdan vazgeç :(

Yeni konular

Geri
Yukarı